Доставка на оригинални тонери с марка HP (Ейч Пи).
Buyer: Министерство на вътрешните работи
- Published
- 14 February 2025
- Submission deadline
- 27 February 2025, 23:59
- Estimated value
- 984,257 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00103000-2025
- Reference
- fe386d6a-05eb-49a6-ac60-908c066a8b79
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30125100Cartuchos de tóner
Description
Настоящата обществена поръчка включва доставка на оригинални тонери с марка HP (Ейч Пи) за следните модели принтери/мултифункционални устройства: 1. Модел: HP LaserJet Pro 4002dn Printer, HP LaserJet Pro MFP 4102dw Printer - 2 900 бр. тонер касети. Продуктов номер: W1020XC касета с черен тонер, капацитет: за 9 500 страници. 2. Модел: HP LaserJet Enterprise M507dn - 100 бр. тонер касети. Продуктов номер: CF289X- тонер касета с черен цвят HP LJ M507, за 10 000 стр. Тонерите са необходими за дейностите по издаване на български лични документи на български и чужди граждани в Дирекция „Български документи за самоличност“ (ДБДС), отдели/сектори „Български документи за самоличност“ при СДВР/ОДМВР и „Пътна полиция“ при СДВР през 2025 г.
Award criteria
- Price — 1. Комисия ще оцени офертите, съгласно предложената обща стойност в лева, без включен ДДС. 2. За целите на чл. 72, ал. 1, т. 2 от ЗОП възложителят определя база за сравнение обявената прогнозна…
Official publications
- TED · 00103000-2025 · 14 February 2025
- OJS · 32/2025 · 14 February 2025