„Доставка на нетна електрическа енергия от изпълнител, координатор на стандартна балансираща група, с пълно администриране на информационния поток с ЕСО и поемане на разходите за небаланси за нуждите на „УМБАЛ – Д-р Георги Странски” ЕАД – Плевен гр. Плевен
Buyer: УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - Д-Р ГЕОРГИ СТРАНСКИ ЕАД
- Published
- 18 June 2024
- Submission deadline
- 19 July 2024, 23:59
- Estimated value
- 700,000 лв.
- Place of performance
- Плевен, BG314
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00360143-2024
- Reference
- 8957b619-b44d-4f28-ae6b-57357e174aed
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Обхватът на поръчката е доставка на нетна активна електрическа енергия за нуждите на „УМБАЛ Д-р Георги Странски” ЕАД – Плевен, осигуряване на услуга по прогнозиране на потреблението, както и изготвяне на графици от координатора на балансиращата група, подаването им, коригиране при необходимост на подадените графици, отговорност за балансиране и всички дейности свързани с участие в свободния пазар на електрическа енергия на възложителя. С оглед спецификата на обществената поръчка разделянето на обособени позиции е нерационално, тъй като предметът на обществената поръчка не съдържа в себе си дейност, която може да бъде отделена и възложена като самостоятелен предмет на обществена поръчка.
Award criteria
- Price — Реалната стойност на договора може да бъде по-голяма или по-малка от посочената и ще бъде определена според реалното потребление на възложителя за периода на договора. В цената за доставка на…
Official publications
- TED · 00360143-2024 · 18 June 2024
- OJS · 117/2024 · 18 June 2024
Other tenders from УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - Д-Р ГЕОРГИ СТРАНСКИ ЕАД
- "Доставка на лабораторни реактиви и консумативи за нуждите на "УМБАЛ - Д-р Георги Странски" ЕАД - гр. Плевен"
- „Доставка, монтаж, пускане в експлоатация и гаранционна поддръжка на нова медицинска апаратура за нуждите на „УМБАЛ Д-р Георги Странски“…
- Доставка на лекарствен продукт по Наредба 10 от 17.11.2011г.
- „Доставка и инсталация на цялостно обновление за Магнитен резонанс SIGNA HDxT 1.5 ТESLA и специализираните системи за ЗD обработка на…
- „Доставка и инсталация на цялостно обновление за Магнитен резонанс SIGNA HDxT 1.5 ТESLA и специализираните системи за ЗD обработка на…
- Доставка на лекарствени продукти по Наредба 10 от 17.11.2011г.
- “Изпиране, гладене, дезинфекция и сортиране по клиники/отделения на болнично бельо, операционно бельо и облекло, работно облекло и одеяла…
- „Доставка на противотуморни лекарствени продукти за лечение на онкологични и хематологични заболявания за нуждите на „УМБАЛ Д-р Георги…
- „Доставка на противотуморни лекарствени продукти за лечение на онкологични и хематологични заболявания за нуждите на „УМБАЛ Д-р Георги…
- Доставка на общоболнични лекарствени продукти за нуждите на „УМБАЛ Д-р Георги Странски” ЕАД – гр. Плевен към Динамична система за покупки с…