„Доставка на мултифункционални устройства“
Buyer: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ ЕАД
- Published
- 22 May 2024
- Submission deadline
- 20 June 2024, 23:59
- Estimated value
- 1,450,000 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00300138-2024
- Reference
- 61f56dc4-7d40-4307-8760-76e2d3d7cdb7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30232110Impresoras láser
Description
Предметът на обществената поръчка е „Доставка на мултифункционални устройства“. В рамките на поръчката трябва да бъдат доставени 2000 (две хиляди) броя мултифункционални устройства (принтер, скенер и копир). Подробна информация се съдържа в Техническата спецификация на Възложителя – Приложение № 1 към настоящата документация. В предмета на обществената поръчка е включено и осигуряване на гаранционно поддържане на техниката за срок от 24 (двадесет и четири) месеца, считано от датата на подписване на двустранен приемо-предавателен протокол за извършена доставка без забележки.
Award criteria
- Price — Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта, при критерий за възлагане „най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП, като за целите на оценката ще…
Official publications
- TED · 00300138-2024 · 22 May 2024
- OJS · 98/2024 · 22 May 2024