Доставка на моноетаноламин /МЕА/
Buyer: „АЕЦ Козлодуй“ ЕАД
- Published
- 17 December 2025
- Submission deadline
- 19 January 2026, 23:59
- Estimated value
- €637,070
- Place of performance
- гр. Козлодуй, BG313
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00836894-2025
- Reference
- 3202a3a6-77f6-4ae5-bc1d-bd26a4b252e0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24324100Compuestos con función amina
Description
Доставка на моноетаноламин /МЕА/ с технически характеристики и изисквания, посочени в Техническа спецификация №25.АЕЦ.ТЗ.730. Прогнозно количество за срока на рамковото споразумение – 18 060 килограма. Процедурата е с цел сключване на рамково споразумение със срок на действие 3 (три) години от сключването му или до достигане на пределната му стойност, което обстоятелство настъпи първо. Възложителят ще сключи рамково споразумение със всички изпълнители, за които не са налице основания за отстраняване и чийто оферти отговарят на предварително обявените условия на възложителя. Критерият за възлагане на поръчката е “най-ниска цена”, като офертите на участниците ще се класират по най-ниската обща сума изчислена на база прогнозното количество и предложената единична цена. Изпълнителят на всеки конкретен договор ще бъде определен въз основа на икономически най-изгодната оферта, определена чрез критерия за възлагане: “най-ниска цена”. Договори за възлагане на обществена поръчка ще бъдат сключвани въз основа на рамковото споразумение, като до изпълнителите ще бъде отправена покана за участие във вътрешен конкурентен избор. В случай, че за изпълнител на рамковото споразумение е определен сам…
Award criteria
- Price — Най-ниската обща сума изчислена на база прогнозното количество и предложената единична цена
Official publications
- TED · 00836894-2025 · 17 December 2025
- OJS · 243/2025 · 17 December 2025