Доставка на монитори
Buyer: Държавна агенция "Национална сигурност"
- Published
- 14 August 2024
- Submission deadline
- 16 September 2024, 23:59
- Estimated value
- 8,333 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00489740-2024
- Reference
- ffa1474d-3143-4d85-813e-e7db16ebbf08
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30232000Periféricos
Description
Обществена поръчка за доставка на монитори, разделена на две обособени позиции, както следва: - обособена позиция № 1 - "Монитори - тип 1" и - обособена позиция № 2 - "Монитори - тип 2".
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Монитори - тип 1 | 30232000 Periféricos | 5,500 лв. |
| 2 | Монитори - тип 2 | 30232000 Periféricos | 2,833 лв. |
Award criteria
- Price — Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия за възлагане „най-ниска цена” по чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Оценяването и класирането на офертите ще се извършва по най-ниска…
Official publications
- TED · 00489740-2024 · 14 August 2024
- OJS · 158/2024 · 14 August 2024
Other tenders from Държавна агенция "Национална сигурност"
- Доставка на компютри и хардуер за нуждите на ДАНС
- Доставка на резервни части и консумативи за компютри, хардуерно оборудване, комуникационно-информационна, специална и друга техника за…
- „Доставка на електрическа енергия – средно и ниско напрежение и избор на координатор на балансираща група за нуждите на Държавна агенция…
- Доставка на нови тонер касети, глави и фотокондуктори за принтерна и копирна техника – по спецификация
- Доставка на външни (периферни) устройства за компютри и хардуерно оборудване за нуждите на ДАНС
- Доставка на външни (периферни) устройства за компютри и хардуерно оборудване за нуждите на ДАНС
- Доставка на техника за комуникационни и информационни системи за нуждите на ДАНС
- Доставка на резервни части и консумативи за компютри, хардуерно оборудване, комуникационно-информационна, специална и друга техника за…
- Доставка на техника за комуникационни и информационни системи за нуждите на ДАНС
- Доставка на техника, материали и оборудване за развитие, експлоатация и поддръжка на СФС, за контрол на достъп, алармени системи и за…