Доставка на микроомметри
Buyer: ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Published
- 11 December 2024
- Submission deadline
- 15 January 2025, 23:59
- Estimated value
- 25,000 лв.
- Place of performance
- Варна, BG331
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00756267-2024
- Reference
- 29cfb5be-25fa-4679-8972-b12516149be2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38552000Contadores electrónicos
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на два броя микроомметри (уреди за измерване на преходно съпротивление на контактни и тоководещи връзки на електросъоръженията).
Award criteria
- Price — Поръчката се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта по критерий за възлагане "най-ниска" цена, съгласно чл. 70, ал. 2, т.1 от ЗОП.
Official publications
- TED · 00756267-2024 · 11 December 2024
- OJS · 241/2024 · 11 December 2024
Other tenders from ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Доставка на проходни изводи 420 kV за подмяна на съществуващи изводи тип GOE 1300-1150-2500-0.6 ABV
- Доставка на модули за поддръжка и разширение на диспечерски гласови комутатори
- Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за пътно-строителна и горска техника…
- „Доставка на модули и устройства на локални контролери производство на фирма „Дженерал Електрик“ за следгаранционна поддръжка на САУП и за…
- Доставка на уреди за полеви измервания на силови трансформатори
- Доставка на полимерни изолатори и междуфазни изолатори (дистанционери).
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Петрол“
- Модернизация на пожарогасителна система в ТДУ Север
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Места“
- Абонаментна поддръжка и ремонт на климатична, отоплителна, вентилационни системи и ВиК инсталации в сградата на ЦДУ/ТДУ "Запад"