El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Доставка на мегаомметри и микроомметри

Buyer: ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД

Published
3 July 2024
Submission deadline
7 August 2024, 23:59
Estimated value
60,000 лв.
Place of performance
Варна, BG331
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00396794-2024
Reference
f87319e3-8113-4b63-8d36-f8406e341900
Official source
Official source

CPV codes

Description

Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка чрез покупка на мегаомметри(уреди за измерване на изолационно съпротивление) и микроомметри (уреди за измерване на преходно съпротивление на контактни и тоководещи връзки на електросъоръженията). Процедурата се обявява със следните обособени позиции: Обособена позици №1. „Доставка на мегаомметри 5 000 V“; Обособена позици №2. „Доставка на мегаомметри 10 000 V“; Обособена позици №3. „Доставка на микроомметри“.

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Доставка на мегаомметри 5 000V
Варна, BG331
38552000 Contadores electrónicos 11,000 лв.
2 Доставка на мегаомметри 10 000V
Варна, BG331
38552000 Contadores electrónicos 24,000 лв.
3 Доставка на микроомметри
Варна, BG331
38552000 Contadores electrónicos 25,000 лв.

Award criteria

Official publications

Other tenders from ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД