„Доставка на мегаомметри и микроомметър“
Buyer: МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - ГОРНА ОРЯХОВИЦА
- Published
- 28 February 2025
- Submission deadline
- 1 April 2025, 23:59
- Estimated value
- 28,000 лв.
- Place of performance
- гр. Горна Оряховица, BG321
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00135772-2025
- Reference
- f512d165-1589-4911-80ad-a44b218ebec5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38552000Contadores electrónicos
Description
Кратко описание / документация : Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка чрез покупка на мегаомметри (уреди за измерване на изолационно съпротивление) и микроомметър (уред за измерване на преходно съпротивление на контактни и тоководещи връзки на електросъоръженията). Процедурата се обявява със следните обособени позиции: Обособена позици №1. „Доставка на мегаомметри“; Обособена позици №2. „Доставка на микроомметър“.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Доставка на мегаомметри | 38552000 Contadores electrónicos | 16,000 лв. |
| 2 | Доставка на микроомметър | 38552000 Contadores electrónicos | 12,000 лв. |
Award criteria
- Price — Поръчката се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта по критерий за възлагане "най-ниска" цена, съгласно чл. 70, ал. 2, т.1 от ЗОП.
Official publications
- TED · 00135772-2025 · 28 February 2025
- OJS · 42/2025 · 28 February 2025
Other tenders from МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - ГОРНА ОРЯХОВИЦА
- „Разрушаване сграда трафокула и прилежащи помещения, частичен ремонт вътрешна ограда и направа на асфалтова настилка в п/ст „Горна…
- „Доставка на инертни материали на територията на управление „МЕР Горна Оряховица”
- „Доставка на бетонови смеси на територията на управление „МЕР Горна Оряховица”
- „Доставка на армировъчна стомана, заварени мрежи и тел на територията на управление „МЕР Горна Оряховица”
- “Поддържане и обслужване на пожароизвестителни системи, пожарогасителни системи и пожарни кранове в обектите, експлоатирани от УМЕР Горна…
- „Проектиране, доставка и изграждане на системи за видеонаблюдение, пожароизвестяване, сигнално-охранителна система и периметрова охрана в…
- „Направа на дренаж и ремонт на помещения и гаражи в сграда АРГ ЕПВН на УМЕР „Горна Оряховица”
- „Техническо обслужване и поддържане в работно състояние на пожарогасителите в обектите, експлоатирани от ЕСО ЕАД, УМЕР Горна Оряховица за…
- “Технически надзор на повдигателни съоръжения, експлоатирани от ЕСО ЕАД, УМЕР Горна Оряховица”
- „Изпитване на електрозащитни средства, експлоатирани от ЕСО ЕАД, УМЕР Горна Оряховица”