„Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- част 3“
Buyer: НАЦИОНАЛЕН ЦЕНТЬР ПО ЗАРАЗНИ И ПАРАЗИТНИ БОЛЕСТИ
- Published
- 8 November 2024
- Submission deadline
- 9 December 2024, 23:59
- Estimated value
- 134,408 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00682989-2024
- Reference
- 2f0dc7f6-7938-4f63-b0c1-812f2673f59d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33694000Medios de diagnóstico
Description
„Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции - част 3“ 34 обособени позиции. Техническите изисквания по отделните обособени позиции и количеството са подробно описани в Техническата спецификация- Приложение 1
Lots (34)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Набори за диагностика на полово предавани бактериални инфекции чрез полимеразна верижна реакция в реално време. Да включва специфични праймери и сонда, мастер микс, положителна, екстракционна, вътрешна инхибиционна и отрицателна контрола.До 2700 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 15,534 лв. |
| 2 | Полуколичествен ELISA набор за IgG антитела срещу Echinococcus granulosus в човешки серум.До 192 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 346 лв. |
| 3 | Полуколичествен ELISA набор за IgG антитела срещу Trichinella spiralis в човешки серум.До 192 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 399 лв. |
| 4 | ELISA набори за диагностика на Chlamydophila pneumoniae.До 768 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,651 лв. |
| 5 | ELISA набори за доказване на Chlamydia trachomatis.До 576 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,152 лв. |
| 6 | ELISA тест набори за доказване на Mycoplasma pneumoniae.До 864 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,296 лв. |
| 7 | Тестове за доказване на хеморагична треска с бъбречен синдром.До 320 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,728 лв. |
| 8 | ELISA тест набори за доказване на кърлежов енцефалит.До 192 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 768 лв. |
| 9 | ELISA набори за диагностика на антитела срещу Coxiella burnetii.До 768 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,920 лв. |
| 10 | Бързи имунохроматографски тестове за качествена диагностика на Wushereria bancrofti и Brugia malayi в серум или цяла кръв.До 30 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 208 лв. |
| 11 | Лиофилизирани или течни набори за детекция на Brucella. До 105 милилитра. | 33694000 Medios de diagnóstico | 408 лв. |
| 12 | Имунодиагностичен тест за едновременно доказване на човешки IgG автоантитела срещу следните антигени в серум или кръвна плазма.До 64 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,600 лв. |
| 13 | Бързи имунохроматографски тестове за диагностика на малария (Malaria MBPan) за откриване и идентифициране на видовете P. falciparum, P. malariae, P. vivax, P. ovale: да се изпълнява с кръв.До 75 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 188 лв. |
| 14 | Плаки за радиална имунодифузия (РИД), с три сектора за количествено определяне на серумни имуноглобулини - IgG, IgA, IgM. До 4 теста на сектор за отделните имуноглобулини.До 20 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 250 лв. |
| 15 | Игли за вакуумна епруветка.До 6100 броя. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,359 лв. |
| 16 | Спринцовки, игли, турникети и ланцети.До 3534 броя. | 33694000 Medios de diagnóstico | 634 лв. |
| 17 | Стерилен, индивидуално опакован спекулум за еднократна употреба, размер S.До 500 броя. | 33694000 Medios de diagnóstico | 220 лв. |
| 18 | PCR тест в реално време за качествено откриване и диференциране на диарогенни E.coli.До 100 реакции. | 33694000 Medios de diagnóstico | 2,400 лв. |
| 19 | Диагностикуми за паразитози на базата на Western blot. Мануално отчитане.До 192 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 9,600 лв. |
| 20 | ELISA тест набори за доказване на антитела срещу вируса на Кримска-Конго хеморагична треска.До 192 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 2,064 лв. |
| 21 | Набор за детекция на Coxiella burnetii с Real-Time PCR в клиничен материал.До 400 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 7,600 лв. |
| 22 | Бързи имунохроматографски тестове за качествена диагностика на Shistosoma mansoni, S. haematobium, S. japonicum в урина.До 25 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 240 лв. |
| 23 | Бързи имунохроматографски тестове за висцерална лайшманиоза.До 48 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 230 лв. |
| 24 | Тестове на базата на имунодифузия.До 8 милилитра. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,960 лв. |
| 25 | Консумативи за апарат QIAstat DX.До 66 панела. | 33694000 Medios de diagnóstico | 18,900 лв. |
| 26 | PCR тестове за детекция на човешки папилома вирус.До 720 реакции. | 33694000 Medios de diagnóstico | 13,402 лв. |
| 27 | Диагностичен ELISA набор за доказване на антитела от клас А срещу Salmonella typhi.До 96 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,594 лв. |
| 28 | Диагностичен ELISA набор за доказване на антитела от клас G срещу Salmonella typhi.До 96 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,594 лв. |
| 29 | Диагностичен ELISA набор за доказване на антитела от клас М срещу Salmonella typhi. До 96 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,594 лв. |
| 30 | ELISA тест за детекция на човешки антитела срещу Тоскана вирус в серум. До 96 броя. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,056 лв. |
Award criteria
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
Official publications
- TED · 00682989-2024 · 8 November 2024
- OJS · 218/2024 · 8 November 2024
Other tenders from НАЦИОНАЛЕН ЦЕНТЬР ПО ЗАРАЗНИ И ПАРАЗИТНИ БОЛЕСТИ
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- "Доставка на лабораторни апарати по проекти финансирани от ФНИ по обособени позиции"
- „Доставка на лабораторни реактиви и консумативи - Част 4“
- „Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- част 2“
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- част 5
- Доставка на лабораторни реактиви и консумативи - част 7
- Доставка на диагностични тестове за ХИВ