„Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции - част 1“
Buyer: НАЦИОНАЛЕН ЦЕНТЬР ПО ЗАРАЗНИ И ПАРАЗИТНИ БОЛЕСТИ
- Published
- 12 March 2024
- Submission deadline
- 11 April 2024, 23:59
- Estimated value
- 131,526 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00149018-2024
- Reference
- fb330379-b340-4a3b-a0fc-f178e932e1d0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33694000Medios de diagnóstico
Description
„Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции - част 1“ 40 обособени позиции. Техническите изисквания по отделните обособени позиции и количеството са подробно описани в Техническата спецификация- Приложение 1
Lots (40)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ЕЛАЙЗА набори за доказване на антитела срещу вируса на Западно Нилска треска. До 192 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 672 лв. |
| 2 | Набор за качествена и количествена детекция на гена кодиращ mtLSU (28S) rRNA на Pneumocystis jiroveci чрез полимеразна верижна реакция в реално време. До 200 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 3,000 лв. |
| 3 | Набор за количествена детекция и идентификация на Mycoplasma и Ureaplasmа и антибиотична чувствителност на поне 9 антибиотика всеки в по 2 концентрации. До 500 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 5,750 лв. |
| 4 | ELISA набор за полуколичествено откриване на IgG антитела срещу токсокароза в серум. До 480 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,325 лв. |
| 5 | ELISA тестове за токсоплазмоза. До 1152 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 7,949 лв. |
| 6 | Полуколичествен ELISA набор за IgG антитела срещу Entamoeba histolytica в човешки серум. До 96 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 401 лв. |
| 7 | Полуколичествен ELISA набор за определяне на IgG антитела срещу цистицеркоза (Taenia solium) в човешки серум. До 96 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 403 лв. |
| 8 | ELISA тестове за диагностика на хепатити. До 13920 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 22,598 лв. |
| 9 | ELISA набор за определяне на IgM антитела срещу ентеровируси в човешки серум. До 192 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 384 лв. |
| 10 | ELISA набор за определяне на IgM антитела срещу коксаки вируси в човешки серум. До 96 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 192 лв. |
| 11 | ELISA тестове за Легионела. До 672 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 6,039 лв. |
| 12 | Затворена система за вземане на венозна кръв. До 9100 броя. | 33694000 Medios de diagnóstico | 2,596 лв. |
| 13 | Бързи имунохроматографски тестове за доказване на легионелен антиген в урина, в реакция при стайна температура. До 40 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 360 лв. |
| 14 | Количествен ELISA тест за доказване на IFN-gamma продукция в плазма, след стимулация на цяла кръв със специфични антигени на M. tuberculosis. До 192 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 11,136 лв. |
| 15 | Тест за доказване антиген на Cryptococcus neoformans. До 120 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,116 лв. |
| 16 | ELISA набори за полуколичествено определяне на анти-Варицела Зостер антитела, отчитане на резултатите с cut-off. Чувствителност и специфичност не по-малки от 95%. До 864 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 2,566 лв. |
| 17 | Полуколичествен ELISA набор за определяне на IgG антитела срещу Leishmania в човешки серум. До 96 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 403 лв. |
| 18 | Имунохроматографски тест за доказване на туларемия в реакция при стайна температура. До 100 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,320 лв. |
| 19 | Бързи имунохроматографски тестове за качествена диагностика на Trichomonas vaginalis в клинични материали. До 100 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 700 лв. |
| 20 | EliSpot набор за доказване на IFN-gamma продукция от изолирани мононуклеарни човешки клетки след стимулация със специфични антигени на SARS-CoV-2. До 24 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 3,480 лв. |
| 21 | Диагностичен ELISA набор за доказване на IgМ и IgG срещу R. conorii с включен IgG/RF абсорбент. До 192 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 670 лв. |
| 22 | Бързи имунохроматографски тестове за качествена диагностика на Cryptosporidium /Giardia/Entamoeba във фекални проби. До 100 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,000 лв. |
| 23 | Микроаглутинационен тeст за доказване на тотални анти-Brucella антитела, с разредител. До 384 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 826 лв. |
| 24 | ELISA набори за диагностика на анти-човешки цитомегаловирусни (CMV) антитела. До 1152 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 2,544 лв. |
| 25 | ELISA набори за морбили. До 1152 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 2,544 лв. |
| 26 | ELISA набори за рубеола. До 960 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,920 лв. |
| 27 | ELISA набори за чревни вирусни антигени. До 576 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 4,392 лв. |
| 28 | ELISA набори за доказване на антитела срещу Brucella в човешки серум. До 384 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,217 лв. |
| 29 | ELISA набори за доказване на антитела срещу Yersinia в човешки серум. До 1152 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 3,974 лв. |
| 30 | Набор за качествена детекция и диференциация на Giardia duodenalis (син. G. lamblia или G. intestinalis), Cryptosporidium spp. и Entamoeba histolytica чрез мултиплексна полимеразна верижна реакция в реално време. До 96 теста. | 33694000 Medios de diagnóstico | 1,500 лв. |
Award criteria
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
Official publications
- TED · 00149018-2024 · 12 March 2024
- OJS · 51/2024 · 12 March 2024
Other tenders from НАЦИОНАЛЕН ЦЕНТЬР ПО ЗАРАЗНИ И ПАРАЗИТНИ БОЛЕСТИ
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- "Доставка на лабораторни апарати по проекти финансирани от ФНИ по обособени позиции"
- „Доставка на лабораторни реактиви и консумативи - Част 4“
- „Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- част 2“
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- част 5
- Доставка на лабораторни реактиви и консумативи - част 7
- Доставка на диагностични тестове за ХИВ