„Доставка на материали и консумативи за научни изследвания по „Програма за стратегически изследвания и иновации за развитие на МУ – Пловдив“ по обособени позиции
Buyer: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ - ПЛОВДИВ
- Published
- 18 September 2025
- Estimated value
- 423,671 лв.
- Place of performance
- Пловдив, BG421
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00609537-2025
- Reference
- 335e0748-3446-417a-82c2-4f092a9076e0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е обособен в следните 32 обособени позиции по отделните работни пакети, както следва: Работен пакет № 3.1.1 Обособена позиция 1: Доставка на реактиви за home-made ELISA Работен пакет № 3.2.3 Обособена позиция №2 - Набор от консумативи за мониториране на постоянен сърдечен дебит, сърдечен индекс, ударен обем, индекс на ударния обем, системна съдова резистентност, индекс на системната съдова резистентност, съвместими за работа с валидиран протокол за усъвършенстван монитор HemoSphere на Edwards Lifesciences Проект № 3.4.18 Обособена позиция № 3 Кит за изолиране на геномна ДНК . Обособена позиция № 4 Кит за изолиране на свободно-клетъчна ДНК от човешка плазма или серум. Обособена позиция № 5 Туби ( епруветки) с подходящ реагент за събиране на проби, от цяла кръв, и моментално стабилизиране на съдържащата се в пробите, циркулираща, свободно-клетъчна ДНК (ccfDNA)(100 туби в опаковка- за 200 проби ) Обособена позиция № 6 Кит за метилиране на геномна ДНК Обособена позиция № 7 Стандарт за метилиране Обособена позиция № 8 Кит за изолиране на ДНК от парафиново блокче. Обособена позиция № 9 Probes/primers-белязани малки секвенции с флуороф…
Lots (16)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Доставка на реактиви за home-made ELISA | 33696500 Reactivos de laboratorio | 4,883 лв. |
| 2 | Кит за изолиране на геномна ДНК | 33696500 Reactivos de laboratorio | 3,577 лв. |
| 3 | Кит за изолиране на свободно-клетъчна ДНК от човешка плазма или серум. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 5,864 лв. |
| 4 | Туби ( епруветки) с подходящ реагент за събиране на проби, от цяла кръв, и моментално стабилизиране на съдържащата се в пробите, циркулираща, свободно-клетъчна ДНК (ccfDNA)(100 туби в опаковка- за 200 проби ) | 33696500 Reactivos de laboratorio | 18,717 лв. |
| 5 | Кит за метилиране на геномна ДНК | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,160 лв. |
| 6 | Кит за изолиране на ДНК от парафиново блокче | 33696500 Reactivos de laboratorio | 5,314 лв. |
| 7 | Probes/primers-белязани малки секвенции с флуорофор и заглушител. Праймери за PCR. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 13,881 лв. |
| 8 | Набор от консумативи за лабораторна дейност | 33696500 Reactivos de laboratorio | 350 лв. |
| 9 | Набор от консумативи за молекулярно-биологични анализи | 33696500 Reactivos de laboratorio | 67,329 лв. |
| 10 | Реактиви и консумативи съвместими със система Maelstrom Switch 8 – TANBead | 33696500 Reactivos de laboratorio | 100,794 лв. |
| 11 | Реактиви и консумативи съвместими със система за генетичен анализ GenomeLab GeXP | 33696500 Reactivos de laboratorio | 61,798 лв. |
| 12 | Реактиви съвместими със система за генетичен анализ GenomeLab GeXP | 33696500 Reactivos de laboratorio | 20,868 лв. |
| 13 | Реактиви и консумативи за молекулярно-биологични анализи | 33696500 Reactivos de laboratorio | 11,960 лв. |
| 14 | Първични антитела | 33696500 Reactivos de laboratorio | 12,700 лв. |
| 15 | Реактиви и консумативи за клетъчно култивиране | 33696500 Reactivos de laboratorio | 9,225 лв. |
| 16 | Консумативи за клетъчно култивиране | 33696500 Reactivos de laboratorio | 10,450 лв. |
Award criteria
- Price — 1. На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ПЕМАКОН ООД | 100,772 лв. | — |
| СИНМЕД БЪЛГАРИЯ ООД | 67,328 лв. | — |
| АКВАХИМ 2020 ЕООД | 61,625 лв. | — |
| АКВАХИМ 2020 ЕООД | 20,420 лв. | — |
| АЙ ВИ ДИ БЪЛГАРИЯ ООД | 16,240 лв. | — |
| ДАНС ФАРМА ЕООД | 13,667 лв. | — |
| СИНМЕД БЪЛГАРИЯ ООД | 11,959 лв. | — |
| САВИМЕД ЕООД | 9,948 лв. | — |
| ФОТ ООД | 9,563 лв. | — |
| ХИМТЕКС ООД | 9,096 лв. | — |
Official publications
- TED · 00609537-2025 · 18 September 2025
- OJS · 179/2025 · 18 September 2025