„Доставка на материали и консумативи за научни изследвания по „Програма за стратегически изследвания и иновации за развитие на МУ – Пловдив“ по обособени позиции
Buyer: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ - ПЛОВДИВ
- Published
- 17 September 2025
- Estimated value
- 423,671 лв.
- Place of performance
- Пловдив, BG421
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00605964-2025
- Reference
- 335e0748-3446-417a-82c2-4f092a9076e0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е обособен в следните 32 обособени позиции по отделните работни пакети, както следва: Работен пакет № 3.1.1 Обособена позиция 1: Доставка на реактиви за home-made ELISA Работен пакет № 3.2.3 Обособена позиция №2 - Набор от консумативи за мониториране на постоянен сърдечен дебит, сърдечен индекс, ударен обем, индекс на ударния обем, системна съдова резистентност, индекс на системната съдова резистентност, съвместими за работа с валидиран протокол за усъвършенстван монитор HemoSphere на Edwards Lifesciences Проект № 3.4.18 Обособена позиция № 3 Кит за изолиране на геномна ДНК . Обособена позиция № 4 Кит за изолиране на свободно-клетъчна ДНК от човешка плазма или серум. Обособена позиция № 5 Туби ( епруветки) с подходящ реагент за събиране на проби, от цяла кръв, и моментално стабилизиране на съдържащата се в пробите, циркулираща, свободно-клетъчна ДНК (ccfDNA)(100 туби в опаковка- за 200 проби ) Обособена позиция № 6 Кит за метилиране на геномна ДНК Обособена позиция № 7 Стандарт за метилиране Обособена позиция № 8 Кит за изолиране на ДНК от парафиново блокче. Обособена позиция № 9 Probes/primers-белязани малки секвенции с флуороф…
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Набор от консумативи за мониториране на постоянен сърдечен дебит, сърдечен индекс, ударен обем, индекс на ударния обем, системна съдова резистентност, индекс на системната съдова резистентност, съвместими за работа с валидиран протокол за усъвършенстван монитор HemoSphere на Edwards Lifesciences | 33696500 Reactivos de laboratorio | 15,000 лв. |
| 2 | Стандарт за метилиране | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,460 лв. |
| 3 | Реактиви за PCR Systems | 33696500 Reactivos de laboratorio | 24,410 лв. |
| 4 | Кит за количествен анализ на статуса на метилиране | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,054 лв. |
| 5 | ЕЛАЙЗА китове | 33696500 Reactivos de laboratorio | 12,867 лв. |
| 6 | Вакутейнер | 33696500 Reactivos de laboratorio | 530 лв. |
| 7 | Клетъчни линии (аутистични) | 33696500 Reactivos de laboratorio | 6,000 лв. |
| 8 | ELISA китове | 33696500 Reactivos de laboratorio | 13,480 лв. |
Award criteria
- Price — 1. На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — 1. На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — 1. На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — 1. На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — . На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — . На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
- Price — На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
Official publications
- TED · 00605964-2025 · 17 September 2025
- OJS · 178/2025 · 17 September 2025