«Доставка на машини за хоризонтален сондаж за нуждите на "КЮСТЕНДИЛСКА ВОДА" ЕООД»
Buyer: КЮСТЕНДИЛСКА ВОДА ЕООД
- Published
- 2 May 2024
- Submission deadline
- 29 May 2024, 23:59
- Estimated value
- 120,000 лв.
- Place of performance
- Кюстендил, BG415
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00259251-2024
- Reference
- 3440977e-c299-424f-b16b-15e1563a4fdb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 43132300Taladros
Description
«Доставка на машина за хоризонтален сондаж за нуждите на „КЮСТЕНДИЛСКА ВОДА“ ЕООД»: фабрично нова, неупотребявана с окомплектовка, съгласно посоченото в техническата спецификация; Така дефинираният предмет на поръчката отговаря в най-голяма степен на нуждите и на възможностите на възложителя, за да обезпечи изпълнение на дейностите, които са му вменени по управление, поддръжка и експлоатация на водоснабдителната и канализационна мрежа на обслужваната територия. Минималните технически изисквания и параметри са посочени в приложената техническа спецификация. Доставката на специализираната техника съгласно предмета на поръчката се извършва при условията на проекта на договор. Възложителят е определил в приложената техническа спецификация минималните технически параметри, на които следва да съответства предлаганата за доставка техника. Пълният обхват и техническите параметри на техниката/машината, която трябва да се достави от изпълнителя, както и останалите дейности, предмет на поръчката, са посочени в Техническата спецификация – приложение към документацията по настоящата обществена поръчка, която е публикувана в ЦАИС ЕОП.
Award criteria
- Quality — Участникът предложил най-кратък срок за изпълнение на доставката, предмет на поръчката получава максимален брой точки по показателя. Оценките на участниците по показателя се изчисляват по…
- Price — Участникът предложил най – ниска крайна цена за изпълнение на поръчката получава максимален брой точки по показателя. Оценките на участниците по показателя се изчисляват по формулата: К2 = (Цmin /…
Official publications
- TED · 00259251-2024 · 2 May 2024
- OJS · 86/2024 · 2 May 2024