Доставка на лицензи за ServiceNow
Buyer: НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД
- Published
- 26 May 2025
- Submission deadline
- 26 June 2025, 23:59
- Estimated value
- 114,785 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00339000-2025
- Reference
- a575c420-2af1-4f95-bae2-ef24c2b4a5be
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48600000Paquetes de software de bases de datos y de funcionamiento
Description
Обект на обществената поръчка е „Доставка“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП. В обхвата на настоящата обществена поръчка се включва доставка и активация на 35 лиценза, спрямо политиката на ServiceNow с валидност от 12 месеца. Видът, обемът и техническите характеристики на доставката е, съгласно Техническата спецификация.
Award criteria
- Price — Показателят за оценка е обща цена за изпълнение на поръчката в ценовата таблица, в която се включват остойностените софтуери продукти по видове и брой. Участникът, предложил най-ниска обща цена за…
Official publications
- TED · 00339000-2025 · 26 May 2025
- OJS · 100/2025 · 26 May 2025
Other tenders from НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД
- “Използване на търговските платформи на организиран борсов пазар за извършване на сделки за продажба и покупка на електрическа енергия от…
- 25РП-Ч19A206 Доставка на смоли, силикони, лепил и други химични материали за нуждите на НЕК ЕАД
- "Оглед на напорен тръбопровод - ВЕЦ "Тешел"
- „Избор на изпълнител за предоставяне на финансови услуги от кредитни институции за нуждите на НЕК ЕАД“ с включени 3 (три) обособени позиции
- Застраховане на работниците и служителите на НЕК ЕАД, за рисковете „Смърт“, „Трайна загуба на работоспособност“ и „Временна загуба на…
- Доставка на генераторни прекъсвачи 12/3150/50 SF6 към ХГ-1 и ХГ-2 на ВЕЦ „Цанков камък“, реф. № 25ИП-Е50А123
- Застраховане на пътни превозни средства, собственост на НЕК ЕАД
- ПАВЕЦ „Чаира” – Доставка и подмяна на генератори, турбини, основни и спомагателни съоръжения, системи за контрол. Изпитвания и въвеждане в…
- Изготвяне на проекти за експлоатация на язовирни стени „Искър“ и „Кокаляне“– определяне на гранични стойности“
- „Доставка на брандирано облекло“, реф. № 25ТП-У19А254