Доставка на лиценз за SAP лицензиран софтуер, с включена софтуерна поддръжка тип „Enterprise Support“ (или еквивалент)
Buyer: БЪЛГАРСКА НАРОДНА БАНКА
- Published
- 24 October 2024
- Estimated value
- 552,300 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00647589-2024
- Reference
- 40545297-0af3-451a-a349-a00aace7eb77
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
Настоящата обществена поръчка обхваща доставка, инсталиране, конфигуриране и софтуерна поддръжка тип „Enterprise Support“ (или еквивалент) на лиценз за SAP лицензиран софтуер и включва: 1. Доставка, инсталиране и конфигуриране на лиценз - „SAP HANA, Runtime edition for Applications & SAP BW – Install Base“ (или еквивалентен); 2. Осигуряване на софтуерна поддръжка тип „Enterprise Support“ (или еквивалент) по отношение на доставения лиценз, за срок до 31.12.2026 г., считано от датата на доставката на лиценза в тестова среда. Срокът за доставка, инсталация и конфигуриране на лиценза е съгласно оферирания от изпълнителя срок, но не по-късно от 60 (шестдесет) работни дни, считано от датата на сключване на договора. Срокът за поддръжка на доставения лицензи е до 31.12.2026 г., считано от датата на доставка на лиценза в тестова среда, в съответствие с реда, предвиден в проекта на договор. Изискванията за доставка, инсталиране конфигуриране и софтуерна поддръжка тип „Enterprise Support“ (или еквивалент) на лиценз за SAP лицензиран софтуер, част основната банкова информационна система (ОБИС) в БНБ са посочени в Техническата спецификация – Приложение № 1, неразделна част от документацията …
Award criteria
- Price — Най – ниска цена е най- ниската обща цена за инсталиране и конфигуриране на лиценз за SAP лицензиран софтуер, с включена софтуерна поддръжка тип „Enterprise Support“ (или еквивалент)“ предложена от…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| АЙ БИ ЕМ БЪЛГАРИЯ ЕООД | 441,840 лв. | — |
Official publications
- TED · 00647589-2024 · 24 October 2024
- OJS · 208/2024 · 24 October 2024