El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Доставка на лиценз за SAP лицензиран софтуер, с включена софтуерна поддръжка тип „Enterprise Support“ (или еквивалент)

Buyer: БЪЛГАРСКА НАРОДНА БАНКА

Published
20 August 2024
Submission deadline
18 September 2024, 23:59
Estimated value
552,300 лв.
Place of performance
София, BG411
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00499176-2024
Reference
40545297-0af3-451a-a349-a00aace7eb77
Official source
Official source

CPV codes

Description

Настоящата обществена поръчка обхваща доставка, инсталиране, конфигуриране и софтуерна поддръжка тип „Enterprise Support“ (или еквивалент) на лиценз за SAP лицензиран софтуер и включва: 1. Доставка, инсталиране и конфигуриране на лиценз - „SAP HANA, Runtime edition for Applications & SAP BW – Install Base“ (или еквивалентен); 2. Осигуряване на софтуерна поддръжка тип „Enterprise Support“ (или еквивалент) по отношение на доставения лиценз, за срок до 31.12.2026 г., считано от датата на доставката на лиценза в тестова среда. Срокът за доставка, инсталация и конфигуриране на лиценза е съгласно оферирания от изпълнителя срок, но не по-късно от 60 (шестдесет) работни дни, считано от датата на сключване на договора. Срокът за поддръжка на доставения лицензи е до 31.12.2026 г., считано от датата на доставка на лиценза в тестова среда, в съответствие с реда, предвиден в проекта на договор. Изискванията за доставка, инсталиране конфигуриране и софтуерна поддръжка тип „Enterprise Support“ (или еквивалент) на лиценз за SAP лицензиран софтуер, част основната банкова информационна система (ОБИС) в БНБ са посочени в Техническата спецификация – Приложение № 1, неразделна част от документацията …

Award criteria

Official publications