„Доставка на лични предпазни средства – защитни ръкавици”
Buyer: НАЦИОНАЛНА КОМПАНИЯ "ЖЕЛЕЗОПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА" ДП
- Published
- 19 November 2024
- Submission deadline
- 19 December 2024, 23:59
- Estimated value
- 138,200 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00705594-2024
- Reference
- 0c429cb1-290e-472d-ae1d-cc3ad41a5496
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18141000Guantes de trabajo
Description
Настоящата обществена поръчка е с предмет: „Доставка на лични предпазни средства – защитни ръкавици”. В обхвата на поръчката ще се изпълнят дейности по доставка на лични предпазни средства (ЛПС) за нуждите на експлоатационните структури на ДП НКЖИ, както следва: 1. Работни ръкавици с пет пръста, изработени от кожа и плат - 21 500 бр. (на чифт) 2. Работни ръкавици топени в латексова пяна - 30 000 бр. (на чифт) Личните предпазни средства (ЛПС) следва да са с нанесена трайна маркировка, съгласно изискванията, описани в Техническата спецификация. Участниците представят мостри от артикулите, изработени съгласно техническата спецификация на Възложителя, както следва: - Работни ръкавици с пет пръста от плат и кожа – размер 13 – 1 чифт; - Работни ръкавици с пет пръста топени в латексова пяна – размер 11 – 1 чифт. Мострите трябва да бъдат придружени от документи, съгласно изискванията посочени в Техническата спецификация, Приложение №1 към документацията за обществената поръчка. Изискванията на Възложителя относно представянето на мострите са посочени в Глава I ОПИСАНИЕ НА ПРЕДМЕТА НА ПОРЪЧКАТА, т. 7 Мостри, от Документацията за обществената поръчка. Пълното описание на изискванията на въз…
Award criteria
- Price — Съгласно обявения критерий за определяне на икономически най-изгодната оферта „най-ниска цена“, офертите ще бъдат класирани във възходящ ред, т.е. оферта, с предложена „най-ниска цена“ се класира на…
Official publications
- TED · 00705594-2024 · 19 November 2024
- OJS · 225/2024 · 19 November 2024
Other tenders from НАЦИОНАЛНА КОМПАНИЯ "ЖЕЛЕЗОПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА" ДП
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Хигиенизиране, поддържане и почистване на открити и закрити площи, стопанисвани от поделенията на ДП НКЖИ“
- „Застраховка Трудова злополука“
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Модернизация на жп гара Искър от км 7+700 до км 10+050 и довършителни дейности по модернизацията на железопътен участък Искър – Елин Пелин…
- Консултантска услуга по контрол, управление, оценка на съответствие, строителен надзор и изготвяне на технически паспорти за железопътен…
- Оценка на съответствието, упражняване на строителен надзор и управление на договори по проект „Развитие на железопътен възел Пловдив“
- „Извършване на спасително археологическо проучване на обекти, регистрирани при предварително археологическо издирване в трасето на…