Доставка на лекарствени продукти за нуждите на КОЦ-Русе ЕООД
Buyer: КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - РУСЕ ЕООД
- Published
- 22 April 2024
- Place of performance
- Русе, BG323
- Lots
- 1
- Notice number
- 00237215-2024
- Reference
- 758979f5-0445-4131-948a-d448bb7f8f3d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Предметът на поръчката е периодична доставка по предварителна заявка на лекарствени продукти за нуждите на лечебния процес в КОЦ-Русе ЕООД по приложена спецификация. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка е описана и регламентирана в Техническата спецификация. На основание § 47а от ПЗР на ПМС № 167/22.04.2021 г. за изменение и допълнение на ППЗОП, с оглед предмета на обществената поръчка - доставка на лекарствени продукти по Закона за лекарствените продукти в хуманната медицина, възложителят допуска представяне на оферти за една или повече от номенклатурите в обособените позиции, включени в предмета на обществена поръчка.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| МАРМИТ ЮНАЙТЕД ЕООД | 127,500 лв. | — |
Official publications
- TED · 00237215-2024 · 22 April 2024
- OJS · 79/2024 · 22 April 2024
Other tenders from КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - РУСЕ ЕООД
- Извънгаранционно абонаментно сервизно обслужване на Медицински мултимодален напълно дигитален линеен ускорител с многолистен колиматор с…
- Извънгаранционно абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура и софтуер, производство на фирма „Siemens“, по 3 обособени позиции
- Доставка на лекарствени продукти за нуждите на КОЦ-Русе ЕООД
- Извънгаранционно абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура и софтуер, производство на фирма „Siemens“, по 3 обособени позиции
- Извънгаранционно абонаментно сервизно обслужване на Медицински мултимодален напълно дигитален линеен ускорител с многолистен колиматор с…
- Доставка на лекарствени продукти за нуждите на КОЦ-Русе ЕООД, по обособени позиции
- Доставка на лекарствени продукти за нуждите на КОЦ-Русе ЕООД, по обособени позиции
- Доставка на лекарствени продукти за нуждите на КОЦ-Русе ЕООД, по обособени позиции
- Доставка на лекарствени продукти за нуждите на КОЦ-Русе ЕООД, по обособени позиции
- Доставка на лекарствени продукти за нуждите на КОЦ-Русе ЕООД, по обособени позиции