Доставка на лекарствени продукти
Buyer: ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАД
- Published
- 25 March 2025
- Submission deadline
- 21 April 2027, 23:59
- Estimated value
- 3,108,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Restricted procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00190260-2025
- Reference
- f84317f9-a170-478f-bb64-e0caad43b6ea
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Обект на настоящата обществена поръчка възлагана чрез динамична система за покупки (ДСП) е „доставка“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т.2 от ЗОП. Предметът на възлагане на поръчката включва периодично повтарящи се доставки на лекарствени продукти за нуждите на "Втора САГБАЛ - Шейново" ЕАД (Възложител), съгласно приложената техническа спецификация, с цел избор на доставчик за посочените номенклатури и сключване на договор за доставка при условията и по реда на Закона за обществените поръчки.
Award criteria
- Price — 1. Критерият за възлагане на настоящата обществената поръчка е „най-ниска цена”. 2. Оценяването и класирането на ценовите предложения се извършва за всяка отделна номенклатурна единица въз основа…
Official publications
- TED · 00190260-2025 · 25 March 2025
- OJS · 59/2025 · 25 March 2025
Other tenders from ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАД
- Доставка на медицински газове и предоставяне на оборудване за тяхното съхранение и консумация за срока на действие на договора
- Доставка на медицински консумативи и превързочни материали
- Извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура, медицинско и стопанско оборудване на повикване
- Абонаментно извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура и оборудване
- Доставка на медицински консумативи за анестезиология и интензивно лечение
- Извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура, медицинско и стопанско оборудване на повикване
- Абонаментно извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура и оборудване
- Доставка на медицински консумативи за Неонатологично отделение
- Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия ниско напрежение и на координатор на стандартна балансираща група
- Доставка на лекарствени продукти