Доставка на лекарства за нуждите на МБАЛ „Лозенец“ ЕАД – част 14
Buyer: Многопрофилна болница за активно лечение " Лозенец " ЕАД
- Published
- 3 August 2026
- Submission deadline
- 3 September 2026, 23:59
- Estimated value
- €234,350
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00534966-2026
- Reference
- 373a8f6b-592f-435d-bfa0-5826d0b81bee
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Доставка на лекарства за нуждите на МБАЛ „Лозенец“ ЕАД – част 14 Предметът на обществената поръчка e периодична доставка по заявка на лекарства за нуждите на „МБАЛ „Лозенец“ ” ЕАД. Предметът на поръчката включва периодично повтарящи се доставки на лекарства по вид и количество, подробно описана в Техническата спецификация - Приложение № 1 - Iomeprol Solution for injection 350 mg/ml - 200 ml. Участникът подава оферта за обособената позиция от Техническата спецификация. Обхватът на поръчката включва доставка до болничната аптека на Възложителя и разтоварване на доставеното по дадена заявка количество лекарства. Посочените в Приложение № 1 видове и количества лекарства са прогнозни.
Award criteria
- Price — Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на следния критерий за възлагане - най-ниска цена,…
Official publications
- TED · 00534966-2026 · 3 August 2026
- OJS · 147/2026 · 3 August 2026
Other tenders from Многопрофилна болница за активно лечение " Лозенец " ЕАД
- Периодична доставка на лекарствени продукти извън Приложение № 2 на Позитивния лекарствен списък (ПЛС)- Част 2 (за които няма сключени…
- Периодична доставка на лекарствени продукти извън Приложение № 2 на Позитивния лекарствен списък (ПЛС)- Част 2 (за които няма сключени…
- Периодична доставка на лекарствени продукти извън Приложение № 2 на Позитивния лекарствен списък (ПЛС)- Част 2 (за които няма сключени…
- Периодична доставка на лекарствени продукти извън Приложение № 2 на Позитивния лекарствен списък (ПЛС)- Част 2 (за които няма сключени…
- Периодична доставка на лекарствени продукти извън Приложение № 2 на Позитивния лекарствен списък (ПЛС)- Част 2 (за които няма сключени…
- Периодична доставка на лекарствени продукти от Приложение №2 на Позитивния лекарствен списък (ПЛС) - Част 2 (за които няма сключени…
- Периодична доставка на лекарствени продукти извън Приложение № 2 на Позитивния лекарствен списък (ПЛС)- Част 2 (за които няма сключени…
- Периодична доставка на лекарствени продукти извън Приложение № 2 на Позитивния лекарствен списък (ПЛС)- Част 2 (за които няма сключени…
- Периодична доставка на лекарствени продукти извън Приложение № 2 на Позитивния лекарствен списък (ПЛС)- Част 2 (за които няма сключени…
- Периодична доставка на лекарствени продукти от Приложение №2 на Позитивния лекарствен списък (ПЛС) - Част 2 (за които няма сключени…