Доставка на лекарства за нуждите на ДПБ “Свети Иван Рилски”
Buyer: ПСИХИАТРИЧНА БОЛНИЦА "СВЕТИ ИВАН РИЛСКИ"
- Published
- 29 April 2024
- Submission deadline
- 10 June 2024, 23:59
- Estimated value
- 164,200 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00254709-2024
- Reference
- 3bda6d53-ac43-4c71-ba33-70d4afbfb408
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Предметът на обществената поръчка включва периодична доставка на лекарства за нуждите на ДЪРЖАВНА ПСИХИАТРИЧНА БОЛНИЦА “СВЕТИ ИВАН РИЛСКИ”. Настоящата обществена поръчка е разделена на 3 (три) обособени позиции, които са подробно описани в Техническите спецификации към съответната обособена позиция – Приложение № 1.1, Приложение № 1.2, Приложение № 1.3. Всеки участник може да участва за една, няколко или за всички обособени позиции, включени в обществената поръчка, описани с отделна номенклатура, включена в съответната обособена позиция.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Обособена позиция № 1 – Лекарства действащи върху нервната система | 33600000 Productos farmacéuticos | 144,000 лв. |
| 2 | Обособена позиция № 2 – Антибиотици | 33600000 Productos farmacéuticos | 2,200 лв. |
| 3 | Обособена позиция № 3 – Други медикаменти за лечение на придружаващи заболявания и медицински консумативи | 33600000 Productos farmacéuticos | 18,000 лв. |
Award criteria
- Price — Цената трябва да включва всички разходи за доставка и разтоварване до посочения в документацията адрес на Възложителя. Предложената цена включва всички разходи на изпълнителя за доставка,…
Official publications
- TED · 00254709-2024 · 29 April 2024
- OJS · 84/2024 · 29 April 2024
Other tenders from ПСИХИАТРИЧНА БОЛНИЦА "СВЕТИ ИВАН РИЛСКИ"
- ДОСТАВКА НА ЛЕКАРСТВА ЗА НУЖДИТЕ НА ДПБ “СВЕТИ ИВАН РИЛСКИ”
- „Доставка на газьол за промишлени и комунални цели за нуждите на Държавна психиатрична болница (ДПБ) „Свети Иван Рилски“
- „Доставка на автомобилно гориво чрез карти за безналично плащане и гориво за отопление за нуждите на Държавна психиатрична болница (ДПБ)…
- „Доставка на автомобилно гориво чрез карти за безналично плащане и гориво за отопление за нуждите на Държавна психиатрична болница (ДПБ)…
- Доставка на лекарства за нуждите на ДПБ “Свети Иван Рилски” за срок от 18 (осемнадесет) месеца.
- Доставка на лекарства за нуждите на ДПБ “Свети Иван Рилски” за срок от 18 (осемнадесет) месеца.
- Доставка на лекарства за нуждите на ДПБ “Свети Иван Рилски” за срок от 18 (осемнадесет) месеца.
- Доставка на лекарства за нуждите на ДПБ “Свети Иван Рилски”
- Доставка на лекарства за нуждите на ДПБ “Свети Иван Рилски”
- Доставка на лекарства за нуждите на ДПБ “Свети Иван Рилски”