„Доставка на лабораторни реактиви и консумативи- част 2“
Buyer: НАЦИОНАЛЕН ЦЕНТЬР ПО ЗАРАЗНИ И ПАРАЗИТНИ БОЛЕСТИ
- Published
- 2 May 2024
- Submission deadline
- 3 June 2024, 23:59
- Estimated value
- 182,632 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00261320-2024
- Reference
- d0d36f15-2817-419c-b928-69019f47de3c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
„Доставка на лабораторни реактиви и консумативи- част 2“- 40 обособени позиции. Техническите изисквания по отделните обособени позиции и количеството са подробно описани в Техническата спецификация- Приложение 1
Lots (40)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Серуми за типизиране на Vibrio cholerae. До 8 милилитра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,200 лв. |
| 2 | Пластмасови прозрачни епруветки за еднократна употреба, свободни от нуклеази. До 107800 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 15,340 лв. |
| 3 | Филтри. До 1050 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 3,955 лв. |
| 4 | Тест ленти за биохимия на урина за 10 показателя. До 400 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 180 лв. |
| 5 | ELISA тест за откриване на човешки антитела срещу вируса на лимфоцитарния хориоменингит. До 96 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 946 лв. |
| 6 | Бърз имунохроматографски тест за детекция на Лептоспира ИгМ и ИгГ антитела в кръв, серуми и плазма. Опаковка до 50 теста. До 150 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 442 лв. |
| 7 | Серуми за типизиране на диарогенни ешерихия коли, за реакция аглутинация на предметно стъкло, течни или лиофилизирани за разтваряне в до 1 мл. До 96 милилитра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 18,684 лв. |
| 8 | Бързи тестове за детекция на токсини на E. coli. До 240 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 3,540 лв. |
| 9 | Набор за провеждане на полимеразно-верижна реакция в реално време - едностъпков Real Time RT-PCR. До 500 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 3,500 лв. |
| 10 | Имунохроматографски тест за детекция на антиген от Aspergillus в серум или бронхоалвеоларен лаваж (БАЛ). До 150 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 3,750 лв. |
| 11 | Tест ленти за антимикробна чувствителност чрез дифузионен метод, опаковани в отделни блистери до 10 ленти с поемащо влагата вещество. До 3390 броя ленти. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 19,492 лв. |
| 12 | Мануални галерии за микробиологична идентификация и помощни реактиви към тях. До 589 галерии, 115 милилитра и до 40 грама. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 7,769 лв. |
| 13 | Бърз тест за детекция на NS1 Денга вирусен антиген и специфични IgM и IgG антитела срещу вируса на треска Денга (тип 1-4). До 200 теста, | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,000 лв. |
| 14 | Набор за определяне на лекарствена чувствителност на дрожди. До 20 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 176 лв. |
| 15 | Консумативи за имунохистохимия (ИХХ) и имуноцитохимия (ИЦХ). До 500 реакции и 220 милилитра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 2,180 лв. |
| 16 | Моноклонални антитела за флоуцитометрия за изследване на IgE медиирана алергия. До 700 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 3,700 лв. |
| 17 | Моноклонални антитела за флоуцитометрия, за имунофенотипизация при HIV инфекция. До 2400 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 12,673 лв. |
| 18 | Моноклонални антитела и консумативи за флоуцитометрична имунофенотипизация на лимфоцити. До 1760 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 9,741 лв. |
| 19 | Тест за автоматично флоуцитометрично определяне на процент и абсолютен брой на T, B и NK лимфоцити в една епруветка. До 300 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 16,350 лв. |
| 20 | Антигени от вируса на HIV за специфична лимфоцитна стимулация. До 300 микрограма. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 3,620 лв. |
| 21 | Хранителни среди за клетъчно култивиране. До 2000 милилитра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 4,900 лв. |
| 22 | Течна хранителна среда за клетъчно култивиране Dulbecco Modified Eagle Medium. До 46 литра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 4,610 лв. |
| 23 | Алергени за базофил активационен тест посредством флоуцитометрия. До 240 стимулации. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 2,971 лв. |
| 24 | Консумативи и реактиви за биохимичен анализатор INDIKO PLUS. До 42 набора и 1 опаковка. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 12,795 лв. |
| 25 | Консумативи за EliSpot и антигени на Borrelia. До 72 теста и 2509 милилитра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 7,649 лв. |
| 26 | Консумативи за real-time PCR съвместими с апарат PCRmax Eco 48 (Core-Parmer Ltd.). До 200 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 894 лв. |
| 27 | Стерилни филтри за спринцовки, за еднократна употреба. До 500 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,250 лв. |
| 28 | Контейнер за инкубация на блот стрипове. До 100 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,200 лв. |
| 29 | Плаки за клетъчно култивиране. До 900 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 2,500 лв. |
| 30 | Пермеабилизиращ и фиксиращ разтвор за периферни мононуклеарни клетки или цяла кръв за ефективно вътреклетъчно оцветяване на кинази. До 100 милилитра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 376 лв. |
Award criteria
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за оценка…
Official publications
- TED · 00261320-2024 · 2 May 2024
- OJS · 86/2024 · 2 May 2024
Other tenders from НАЦИОНАЛЕН ЦЕНТЬР ПО ЗАРАЗНИ И ПАРАЗИТНИ БОЛЕСТИ
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- "Доставка на лабораторни апарати по проекти финансирани от ФНИ по обособени позиции"
- „Доставка на лабораторни реактиви и консумативи - Част 4“
- „Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- част 2“
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- част 5
- Доставка на лабораторни реактиви и консумативи - част 7
- Доставка на диагностични тестове за ХИВ