Доставка на лабораторни реактиви и консумативи
Buyer: ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАД
- Published
- 4 July 2025
- Estimated value
- 168,500 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00434085-2025
- Reference
- 55f7c34c-3c2e-4b44-9ceb-40ca31b8b46e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
Обект на настоящата обществена поръчка е „доставка“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т.2 от ЗОП. Предметът на възлагане по процедурата е избор на изпълнител/и на обществена поръчка за периодично повтарящи се доставки на лабораторни реактиви и консумативи за нуждите на „Втора САГБАЛ – Шейново“ ЕАД (ВЪЗЛОЖИТЕЛ), по 4 броя обособени позиции, групи и номенклатури, подробно описани в Техническа спецификация, представляваща Приложение № 1 (т.е. Приложения 1А, 1Б, 1В и 1Г) към документация за провеждане на процедурата и сключване на договор за доставка при условията и по реда на Закона за обществените поръчки. Участниците могат да подават оферта за една или повече от една обособена позиция, група, номенклатура (за която/които не се изисква комплексност) или за целия обем на обществената поръчка. Срокът за изпълнение на поръчката е до 30.04.2027 г., считано от датата на сключване на договора за възлагане на обществена поръчка.
Award criteria
- Quality — Максимален брой точки за показателя 50 т. Качествени показатели, пряко свързани с предмета на поръчката, изразени в качеството – надеждността на продукта, включително техническите параметри,…
- Price — Максимален брой точки за показателя 50 т. Максимален брой точки получава офертата с предложена най-ниска обща стойност за група, за която е посочено, че се оферира комплексно или най-ниска единична…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| МЕДИКЛИМ ЕООД | 92,884 лв. | — |
Official publications
- TED · 00434085-2025 · 4 July 2025
- OJS · 126/2025 · 4 July 2025
Other tenders from ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАД
- Доставка на медицински газове и предоставяне на оборудване за тяхното съхранение и консумация за срока на действие на договора
- Доставка на медицински консумативи и превързочни материали
- Извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура, медицинско и стопанско оборудване на повикване
- Абонаментно извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура и оборудване
- Доставка на медицински консумативи за анестезиология и интензивно лечение
- Извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура, медицинско и стопанско оборудване на повикване
- Абонаментно извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура и оборудване
- Доставка на медицински консумативи за Неонатологично отделение
- Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия ниско напрежение и на координатор на стандартна балансираща група
- Доставка на лекарствени продукти