El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Доставка на лабораторни реактиви и консумативи

Buyer: ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАД

Published
4 July 2025
Estimated value
168,500 лв.
Place of performance
София, BG411
Procedure
Negotiated procedure
Notice number
00436615-2025
Reference
55f7c34c-3c2e-4b44-9ceb-40ca31b8b46e
Official source
Official source

CPV codes

Description

Обект  на настоящата обществена поръчка е „доставка“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т.2 от ЗОП. Предметът на възлагане  по процедурата е  избор на изпълнител/и на обществена поръчка за периодично повтарящи се доставки на лабораторни реактиви и консумативи за нуждите на „Втора САГБАЛ – Шейново“ ЕАД (ВЪЗЛОЖИТЕЛ), по 4 броя обособени позиции, групи и номенклатури, подробно описани в Техническа спецификация, представляваща Приложение № 1 (т.е. Приложения 1А, 1Б, 1В и 1Г) към  документация за провеждане на процедурата  и сключване на договор за доставка при условията и по реда на Закона за обществените поръчки. Участниците могат да подават оферта за една или повече от една обособена позиция, група, номенклатура (за която/които не се изисква комплексност) или за целия обем на обществената поръчка. Срокът за изпълнение на поръчката е до 30.04.2027 г., считано от датата на сключване на договора за възлагане на обществена поръчка.

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Лабораторни реактиви и консумативи за Клинична лаборатория
София, BG411
33696500 Reactivos de laboratorio 3,776 лв.
2 Лабораторни реактиви и консумативи за Микробиологична лаборатория
София, BG411
33696500 Reactivos de laboratorio 140,840 лв.
3 Среди и консумативни за Семинологична лаборатория
София, BG411
33696500 Reactivos de laboratorio 16,300 лв.
4 Лабораторни реактиви и консумативи за Патохистологична лаборатория
София, BG411
33696500 Reactivos de laboratorio 7,584 лв.

Award criteria

Official publications

Other tenders from ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАД