„Доставка на лабораторни реактиви и консумативи“
Buyer: НАЦИОНАЛЕН ЦЕНТЬР ПО ЗАРАЗНИ И ПАРАЗИТНИ БОЛЕСТИ
- Published
- 11 February 2025
- Submission deadline
- 18 March 2025, 23:59
- Estimated value
- 188,592 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00091443-2025
- Reference
- 08d60a91-b0eb-496a-bb1a-6827fe2221e3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
„Доставка на лабораторни реактиви и консумативи“- Предметът на обществената поръчка е разделен на 33 обособени позиции, изискванията по отделните обособени позиции и количествата са подробно описани в Техническата спецификация- Приложение 1
Lots (33)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Консумативи за флоуцитометър FACS Canto II. До 250 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 9,880 лв. |
| 2 | Набор за едновременна детекция чрез PCR в реално време на: Plasmodium falciparum, Plasmodium vivax, Plasmodium malariae, Plasmodium ovale и Plasmodium knowlesi. До 144 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 3,902 лв. |
| 3 | Набор за автоматизирана система за изолиране на вирусни ДНК и РНК от клинични материали чрез методика. До 1824 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 25,536 лв. |
| 4 | Стерилна вода, свободна от човешка и бактериална ДНК, опаковка до 10 милилитра. До 90 милилитра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 878 лв. |
| 5 | Антимикотични дискове, отговарящи на изискванията на CLSI, опаковани в 1 стрип до 50 диска. До 4750 броя дискове. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 950 лв. |
| 6 | Флуоресцентно интеркалиращо багрило, подходящо за провеждане на Real-time PCR и високо-резолюционен анализ на криви на топене (HRM).Опаковка до 1000 микролитра.До 2000 микролитра | 33696500 Reactivos de laboratorio | 320 лв. |
| 7 | Пластмасови eпруветки с обем над 2 мл. До 34650 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 11,731 лв. |
| 8 | Eпруветки за клетъчно култивиране 12 мл. Стерилни, полистиренови, безцветни, неградуирани, с капачка на винт, с обло дъно, без стояща основа. До 1000 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 560 лв. |
| 9 | Стерилни, градуирани серологични пипети от 5 мл от полистирен, индивидуално опаковани. До 1250 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 375 лв. |
| 10 | Хранителни среди за микробиология (обикновени, недиференциращи, елективни).До 580 броя епруветки, 100 милилитра, 1000 броя, 3100 грама, 2500 броя петри и до 28 литра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 6,575 лв. |
| 11 | 10-камерни стъкла за микроскопско броене на клетки, за еднократна употреба. До 600 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 660 лв. |
| 12 | Дефибринирана конска кръв. До 20 милилитра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 110 лв. |
| 13 | PhiX контрола, съвместимa с апарати на Illumina.До 3 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,740 лв. |
| 14 | Течен, цветен, латекс аглутиниращ набор, позволяващ директна идентификация и диференциация на суспектни легионелни колонии. До 200 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 5,960 лв. |
| 15 | Реагенти за детекция на легионела. До 160 флакона. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 5,040 лв. |
| 16 | Двуфазна течна среда за хемокултури в бутилка до 40 мл и вертикален агаров слой. За изолиране на Brucella spp. от кръв. До 20 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 120 лв. |
| 17 | Консумативи, съвместими с устройство за изпитване на синергизъм/антагонизъм на антибиотици MTS Synergy Applicator Platform (Liofilchem).До 1050 броя ленти. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 6,038 лв. |
| 18 | ELISA за откриване на галактомананов антиген на Aspergillus в серум и бронхоалвеоларен лаваж. До 192 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,800 лв. |
| 19 | ELISA за количествена детекция на антиген на C. albicans в човешки серум, плазма, клетъчни култури и тъканни хомогенизати; обхват на детекция 3-48 ng/L, чувствителност минимум 0,1 ng/L.До 192 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 2,045 лв. |
| 20 | Консумативи за секвениране съвместими с апарат MinION Mk1c (Nanopore). До 6 набора и до 1 комплект. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 44,880 лв. |
| 21 | Консумативи за секвениране, съвместими с апарат PrometiION 2 Solo (Nanopore).До 48 набора и до 4 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 9,499 лв. |
| 22 | Набор за провеждане на полимеразно-верижна реакция в реално време - едностъпков Real Time RT-PCR, без ROX, да е в концентрация минимум 4X.Опаковка достатъчна за поне 2000 теста от по 20 µl..До 4000 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 17,800 лв. |
| 23 | Набори и консумативи съвместими с флуориметър Qubit 4.0 (Thermo).До 6500 теста и до 6500 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 9,035 лв. |
| 24 | Лабораторни химикали, стандартизирани като референтни по ISO 17034 и ISO 17025 или еквивалент. До 6000 милилитра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 420 лв. |
| 25 | Набор за синтез на първа верига copy DNA с дължина на крайния продукт минимум 12 килобази. Опаковка до 100 теста. До 300 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 4,296 лв. |
| 26 | Capture ELISA набор за доказване на IgM антитела срещу причинителя на рубеола. До 96 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 202 лв. |
| 27 | Набор за откриване на микоплазмени замърсявания в клетъчни култури и среди. До 25 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 800 лв. |
| 28 | Набор за PCR в реално време за качествена детекция на Mycoplasma pneumoniae/Chlamydophila pneumoniae. До 300 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 4,500 лв. |
| 29 | Референтни материали от Chlamydia psittaci.До 2 броя и до 1 брой контроли. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 3,960 лв. |
| 30 | ELISA тест набор за Yersinia enterocolitica, комбиниран тест за определяне на IgG и IgA антитела. До 192 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 672 лв. |
Award criteria
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
Official publications
- TED · 00091443-2025 · 11 February 2025
- OJS · 29/2025 · 11 February 2025
Other tenders from НАЦИОНАЛЕН ЦЕНТЬР ПО ЗАРАЗНИ И ПАРАЗИТНИ БОЛЕСТИ
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- "Доставка на лабораторни апарати по проекти финансирани от ФНИ по обособени позиции"
- „Доставка на лабораторни реактиви и консумативи - Част 4“
- „Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- част 2“
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- част 5
- Доставка на лабораторни реактиви и консумативи - част 7
- Доставка на диагностични тестове за ХИВ