„Доставка на лабораторни реактиви и консумативи“
Buyer: НАЦИОНАЛЕН ЦЕНТЬР ПО ЗАРАЗНИ И ПАРАЗИТНИ БОЛЕСТИ
- Published
- 1 March 2024
- Submission deadline
- 1 April 2024, 23:59
- Estimated value
- 156,107 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00128093-2024
- Reference
- 03f8212d-49e8-4bf9-adfa-a918cbe71132
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
„Доставка на лабораторни реактиви и консумативи“- 40 обособени позиции. Техническите изисквания по отделните обособени позиции и количеството са подробно описани в Техническата спецификация- Приложение 1
Lots (40)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Консумативи за флоуцитометър FACS Canto II. До 200 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 7,498 лв. |
| 2 | Набор за едновременна детекция чрез PCR в реално време на: Plasmodium falciparum, Plasmodium vivax, Plasmodium malariae, Plasmodium ovale и Plasmodium knowlesi. До 96 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 2,803 лв. |
| 3 | Кит за автоматизирана система за изолиране на вирусни ДНК и РНК от клинични материали чрез методика. До 384 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 5,376 лв. |
| 4 | Латекс-аглутинационен кит за определяне на серогрупа на стрептококи. До 50 теста в опаковка. До 50 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 185 лв. |
| 5 | Атрактант касета тип BG-Lure или еквивалент, съвместима с ловилка за комари BG-Sentinel 2. До 10 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,160 лв. |
| 6 | Стерилна вода, свободна от човешка и бактериална ДНК, опаковка до 10 милилитра. До 80 милилитра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,160 лв. |
| 7 | Набор за PCR за детекция на диарогенни E. coli, включващ групите EHEC, EIEC, EPEC и ETEC. До 200 тетса. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 4,600 лв. |
| 8 | Антимикотични дискове, отговарящи на изискванията на CLSI, опаковани в 1 стрип до 50 диска. До 4750 броя дискове. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 808 лв. |
| 9 | Дискове и среди за определяне на микробна чувствителност с устройство BD BBL™ Sensi-Disc™ dispenser (Beckton Dickinson). До 51500 броя дискове и 1200 броя петри. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 7,490 лв. |
| 10 | Флуоресцентно интеркалиращо багрило, подходящо за провеждане на Real-time PCR и високо-резолюционен анализ на криви на топене (HRM). Опаковка до 1000 микролитра. До 7000 микролитра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,190 лв. |
| 11 | Пластмасови eпруветки с обем над 2 мл. До 14600 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 4,576 лв. |
| 12 | Eпруветки за клетъчно култивиране 12 мл. До 2000 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,000 лв. |
| 13 | Стерилни, градуирани серологични пипети от 5 мл от полистирен, индивидуално опаковани. До 2700 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 810 лв. |
| 14 | Хранителни среди за микробиология (обикновени, недиференциращи, елективни).До 80 броя епруветки,1000 милилитра,2400 грама,35 литра и 2100 броя петри. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 4,052 лв. |
| 15 | 10-камерни стъкла за микроскопско броене на клетки, за еднократна употреба. До 200 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 684 лв. |
| 16 | Дефибринирана конска кръв. До 300 милилитра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 270 лв. |
| 17 | PhiX контрола съвместимa с апарати на Illumina. До 2 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,160 лв. |
| 18 | Циркониеви перли. До 900 грама. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,350 лв. |
| 19 | Течен, цветен, латекс аглутиниращ набор, позволяващ директна идентификация и диференциация на суспектни легионелни колонии.До 100 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 3,340 лв. |
| 20 | Реагенти за детекция на легионела. До 80 флакона. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 4,400 лв. |
| 21 | Набор за определяне лекарствена чувствителност на дрожди. До 20 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 176 лв. |
| 22 | Двуфазна течна среда за хемокултури в бутилка до 40 мл и вертикален агаров слой. За изолиране на Brucella spp. от кръв. До 10 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 60 лв. |
| 23 | Консумативи, съвместими с устройство за изпитване на синергизъм/антагонизъм на антибиотици MTS Synergy Applicator Platform (Liofilchem). До 800 броя ленти. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 4,370 лв. |
| 24 | ELISA за откриване на галактомананов антиген на Aspergillus в серум и бронхоалвеоларен лаваж. До 192 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 2,688 лв. |
| 25 | ELISA за количествена детекция на антиген на C. albicans в човешки серум, плазма, клетъчни култури и тъканни хомогенизати. До 192 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,891 лв. |
| 26 | Консумативи за секвениране съвместими с апарат MinION Mk1c (Nanopore). До 9 набора. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 54,554 лв. |
| 27 | Диагностични набори и консумативи за изпитване на резистентност на възрастни комари. До 154 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 2,750 лв. |
| 28 | Стандартен диагностичен набор за изпитване на резистентност на комарни ларви към инхибитори на растежа. До 1 брой. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 197 лв. |
| 29 | Набор за провеждане на полимеразно-верижна реакция в реално време - едностъпков Real Time RT-PCR. Опаковка да е достатъчна за поне 2000 теста от по 20 µl. До 2000 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 9,700 лв. |
| 30 | Набори и консумативи съвместими с флуориметър Qubit 4.0 (Thermo). До 1500 теста и 2000 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 2,095 лв. |
Award criteria
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
Official publications
- TED · 00128093-2024 · 1 March 2024
- OJS · 44/2024 · 1 March 2024
Other tenders from НАЦИОНАЛЕН ЦЕНТЬР ПО ЗАРАЗНИ И ПАРАЗИТНИ БОЛЕСТИ
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- "Доставка на лабораторни апарати по проекти финансирани от ФНИ по обособени позиции"
- „Доставка на лабораторни реактиви и консумативи - Част 4“
- „Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- част 2“
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- част 5
- Доставка на лабораторни реактиви и консумативи - част 7
- Доставка на диагностични тестове за ХИВ