„Доставка на лабораторни консумативи и реактиви- част 3“
Buyer: НАЦИОНАЛЕН ЦЕНТЬР ПО ЗАРАЗНИ И ПАРАЗИТНИ БОЛЕСТИ
- Published
- 13 August 2024
- Submission deadline
- 12 September 2024, 23:59
- Estimated value
- 75,625 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00487982-2024
- Reference
- ff1a30e1-fa74-43d0-92f7-bb0c808128ed
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
„Доставка на лабораторни консумативи и реактиви- част 3“ - 35 обособени позиции. Техническите изисквания по отделните обособени позиции и количеството са подробно описани в Техническата спецификация- Приложение 1
Lots (35)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ELISA набор за определяне на авидитет на IgG антитела срещу Епщайн-Бар вирус. До 192 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 528 лв. |
| 2 | ELISA тест за доказване на антитела срещу Treponema pallidum. Чувствителност и специфичност не по-малки от 97% .До 384 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 940 лв. |
| 3 | ELISA набори за полуколичествено индиректно доказване на IgM антитела в човешки серум и плазма срещу грипни вируси.До 192 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,920 лв. |
| 4 | ELISA набор за полуколичествено индиректно доказване на IgМ антитела срещу парагрипни вируси в човешки серум и плазма.До 96 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 960 лв. |
| 5 | Лиофилизирани или течни серуми за типизиране на E. сoli.До 110 милилитра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 6,840 лв. |
| 6 | Лиофилизирани или течни серуми за типизиране на салмонели, готови употреба за реакция аглутинация на предметно стъкло.До 72 милилитра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 4,501 лв. |
| 7 | Лиофилизирана хранителна среда ТV-4.До 55 флакона. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 275 лв. |
| 8 | ELISA тест набор за Yersinia enterocolitica, комбиниран тест за определяне на IgG, IgA антитела.До 192 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 672 лв. |
| 9 | Набор за определяне лекарствена чувствителност на дрожди към: 5-Fluorocytosine, Amphotericin B, Miconazole, Ketoconazole, Itraconazole, Fluconazole.До 20 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 176 лв. |
| 10 | Двуфазна течна среда за хемокултури в бутилка до 40 мл и вертикален агаров слой. За изолиране на Brucella spp. от кръв.До 10 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 60 лв. |
| 11 | Имунохроматографски тест за откриване на антиген от Aspergillus в серум или бронхоалвеоларен лаваж (БАЛ).До 150 теста. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 3,750 лв. |
| 12 | Мастермикс 2х за едностъпкова (LAMP) амплификация на ДНК или РНК (RT-LAMP) с топъл старт.Да осигурява колориметрично отчитане.До 500 реакции. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 3,400 лв. |
| 13 | Плака за антимикробна чувствителност за тестване на Campylobacter със включени следните антибиотици: Erythromycin; Ciprofloxacin; Tetracycline; Gentamicin; Nalidixic Acid; Streptomycin.До 270 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 2,700 лв. |
| 14 | Плака за антимикробна чувствителност за тестване на Salmonella и Escheria coli.До 210 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 2,100 лв. |
| 15 | Двойно белязани ДНК сонди, скала на синтез 40-50нмол.До 4 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,183 лв. |
| 16 | Стерилни тампони за вземане на проби.До 24350 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 6,188 лв. |
| 17 | Стерилни тампони, подходящи за назофарингеален секрет с накрайник от найлонови влакна.Индивидуално опаковани.До 200 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 72 лв. |
| 18 | Контейнери.До 1562 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 364 лв. |
| 19 | Автоклавируеми чували и стойки.До 6996 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 2,260 лв. |
| 20 | Усилена крепирана хартия, устойчива при стерилизация с пара и на температура 134°C.Опаковка 250 листа.До 850 листа. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 850 лв. |
| 21 | Лабораторни консумативи.До 152 метра и до 48 килограма. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 708 лв. |
| 22 | Връхчета за пипети с филтър, свободни от нуклеази, в автоклавируеми кутии по минимум 96 броя, съвместими с автоматични пипети тип Епендорф.До 171506 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 16,151 лв. |
| 23 | Връхчета с максимален обем до 350 микролитра, нестерилни, без филтър, автоклавируеми, в система за презареждане (трей).До 12480 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 905 лв. |
| 24 | Накрайници за мулти диспенсер ASSIPETTE 0,5-5,0 мл.До 200 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 200 лв. |
| 25 | Стерилен индивидуално опакован резервоар/вана за пипетиране на реагенти с обем до 25 мл, V-образно дъно, подходящ за 8-канални пипети.До 360 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 238 лв. |
| 26 | 96-ямкови оптично пропускливи плаки, с плоско дъно от полистирен за ELISA.До 600 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 1,500 лв. |
| 27 | Полистиренови микротитърни плаки, с капак, 96-U-ямкови, стерилни.До 310 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 775 лв. |
| 28 | Стерилни матрачета за клетъчно култивиране с плътна капачка, чисти от ДНК и РНК.До 2300 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 2,345 лв. |
| 29 | Предметни и покривни стъкла.До 3700 броя. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 99 лв. |
| 30 | Неутрализиращи разтвори за дезинфектанти.До 18 литра. | 33696500 Reactivos de laboratorio | 857 лв. |
Award criteria
- Price — Критерий за възлагане (важи за всички обособени позиции). Критерият за възлагане е: -„най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за…
Official publications
- TED · 00487982-2024 · 13 August 2024
- OJS · 157/2024 · 13 August 2024
Other tenders from НАЦИОНАЛЕН ЦЕНТЬР ПО ЗАРАЗНИ И ПАРАЗИТНИ БОЛЕСТИ
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- Част 1
- "Доставка на лабораторни апарати по проекти финансирани от ФНИ по обособени позиции"
- „Доставка на лабораторни реактиви и консумативи - Част 4“
- „Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- част 2“
- Доставка на медицински изделия за диагностика на инфекции- част 5
- Доставка на лабораторни реактиви и консумативи - част 7
- Доставка на диагностични тестове за ХИВ