El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

„Доставка на лабораторна техника по проект ДУЕкоС“

Buyer: ПЛОВДИВСКИ УНИВЕРСИТЕТ "ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"

Published
1 April 2025
Submission deadline
5 May 2025, 23:59
Estimated value
516,360 лв.
Place of performance
Пловдив, BG421
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00209112-2025
Reference
641c3a82-7123-4c3d-85b2-268377cd18b9
Official source
Official source

CPV codes

Description

Предметът на обществена поръчка „Доставка на лабораторна техника по проект ДУЕкоС“, е разделен на 16 (шестнадесет) обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: „Мобилна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“; Обособена позиция № 2: „Двуосна система DOAS за пасивно наблюдение на атмосферния въздух“; Обособена позиция № 3: „Стационарна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“; Обособена позиция № 4: „Портативна референтна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“; Обособена позиция № 5: „Монитор за качеството на въздуха“; Обособена позиция № 6: „Ротационен реометър“; Обособена позиция № 7: „Лабораторна камина с вентилатор“; Обособена позиция № 8: „Интегрирана аналитична система за извършване на химични и клиникохимични анализи за изследване на оксидативен стрес“; Обособена позиция № 9: „Преносим pH/Con/ORP/Oxi-метър“; Обособена позиция № 10: „Мултифунционален измервателенен уред за повърхностни води“; Обособена позиция № 11: „Преносим раманов спектрометър с включена раманова сонда, видеомикроскопска система и принадлежности - Надграждащ модул към налична електрохимична импедансна система“; Обособена позиция № 12: „Хомогенизато…

Lots (11)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 „Мобилна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 29,120 лв.
2 „Двуосна система DOAS за пасивно наблюдение на атмосферния въздух“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 166,000 лв.
3 „Стационарна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 9,680 лв.
4 „Портативна референтна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 12,000 лв.
5 „Монитор за качеството на въздуха“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 6,160 лв.
6 „Ротационен реометър“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 69,000 лв.
7 „Лабораторна камина с вентилатор“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 13,800 лв.
8 „Интегрирана аналитична система за извършване на химични и клиникохимични анализи за изследване на оксидативен стрес“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 32,300 лв.
9 „Преносим pH/Con/ORP/Oxi-метър“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 7,500 лв.
10 „Мултифунционален измервателенен уред за повърхностни води“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 7,800 лв.
11 „Преносим раманов спектрометър с включена раманова сонда, видеомикроскопска система и принадлежности - Надграждащ модул към налична електрохимична импедансна система“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 163,000 лв.

Award criteria

Official publications

Other tenders from ПЛОВДИВСКИ УНИВЕРСИТЕТ "ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"