El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

„Доставка на лабораторна техника по проект ДУЕкоС“

Buyer: ПЛОВДИВСКИ УНИВЕРСИТЕТ "ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"

Published
11 December 2024
Submission deadline
13 January 2025, 23:59
Estimated value
523,864 лв.
Place of performance
Пловдив, BG421
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00756420-2024
Reference
7ce9ffe4-54c5-4250-bf9c-acb04054df9b
Official source
Official source

CPV codes

Description

Предметът на обществена поръчка „Доставка на лабораторна техника по проект ДУЕкоС“, е разделен на 17 (седемнадесет) обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: „Мобилна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“; Обособена позиция № 2: „Двуосна система DOAS за пасивно наблюдение на атмосферния въздух“; Обособена позиция № 3: „Стационарна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“; Обособена позиция № 4: „Портативна референтна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“; Обособена позиция № 5: „Монитор за качеството на въздуха“; Обособена позиция № 6: „Ротационен реометър“; Обособена позиция № 7: „Лабораторна камина с вентилатор“; Обособена позиция № 8: „Високооборотна лабораторна центрофуга с охлаждане“; Обособена позиция № 9: „Интегрирана аналитична система за извършване на химични и клиникохимични анализи за изследване на оксидативен стрес“; Обособена позиция № 10: „Преносим pH/Con/ORP/Oxi-метър“; Обособена позиция № 11: „Мултифунционален измервателенен уред за повърхностни води“; Обособена позиция № 12: „Преносим раманов спектрометър с включена раманова сонда, видеомикроскопска система и принадлежности - Надграждащ модул към нали…

Lots (12)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 „Мобилна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 29,120 лв.
2 „Двуосна система DOAS за пасивно наблюдение на атмосферния въздух“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 157,600 лв.
3 „Стационарна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 9,680 лв.
4 „Портативна референтна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 12,000 лв.
5 „Монитор за качеството на въздуха“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 6,160 лв.
6 „Ротационен реометър“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 62,000 лв.
7 „Лабораторна камина с вентилатор“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 13,400 лв.
8 „Високооборотна лабораторна центрофуга с охлаждане“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 31,104 лв.
9 „Интегрирана аналитична система за извършване на химични и клиникохимични анализи за изследване на оксидативен стрес“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 32,300 лв.
10 „Преносим pH/Con/ORP/Oxi-метър“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 7,500 лв.
11 „Мултифунционален измервателенен уред за повърхностни води“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 7,800 лв.
12 „Преносим раманов спектрометър с включена раманова сонда, видеомикроскопска система и принадлежности - Надграждащ модул към налична електрохимична импедансна система“
Пловдив, BG421
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 155,200 лв.

Award criteria

Official publications

Other tenders from ПЛОВДИВСКИ УНИВЕРСИТЕТ "ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"