Доставка на лабораторна апаратура за сектор ИХ, БиК-К
Buyer: „АЕЦ Козлодуй“ ЕАД
- Published
- 19 August 2025
- Submission deadline
- 1 October 2025, 23:59
- Estimated value
- 7,191 лв.
- Place of performance
- BG313
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00539118-2025
- Reference
- 740e8ff8-99b8-4161-a1b5-9d2eab766713
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на лабораторна апаратура, обособена в две позиции, както следва: ОП1 - Доставка на Кондуктометър лабораторен, окомплектован със сонди за измерване на специфична електропроводимост във води с термокомпенсация Предмет на поръчката за обособена позиция №1 е доставка на 1 бр. кондуктометър лабораторен, окомплектован с технически съвместими сонди (измервателни електроди) за специфична електропроводимост, статив (държач) за електроди, магнитна бъркалка, стъклен проточен съд за измерване на чисти води и референтни материали/стандартни разтвори, монтаж и въвеждане в експлоатация, както и обучение на специалисти на възложителя. Количествата и техническите характеристики на кондуктометър лабораторен и окомплектованите към него специфични консумативи са представени в Приложение 1 Техническа спецификация (табличен вид) към Техническото задание. ОП2 - Доставка на котлон лабораторен със стъкло-керамичен плот Предмет на поръчката за обособена позиция №2 е доставка на 1 бр. котлон лабораторен със стъкло-керамична нагревателна плоча. Техническите характеристики са описани в Приложение 1 Техническа спецификация (табличен вид) към Техническото зад…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Доставка на Кондуктометър лабораторен, окомплектован със сонди за измерване на специфична електропроводимост във води с термокомпенсация | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 4,733 лв. |
| 2 | Доставка на котлон лабораторен със стъкло-керамичен плот | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 2,458 лв. |
Award criteria
- Price — Най-ниската цена е общата предлагана цена за изпълнение на поръчката, включваща всички разходи на изпълнителя.
Official publications
- TED · 00539118-2025 · 19 August 2025
- OJS · 157/2025 · 19 August 2025