El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Доставка на лабораторна апаратура

Buyer: „АЕЦ Козлодуй“ ЕАД

Published
17 October 2024
Submission deadline
25 November 2024, 23:59
Estimated value
7,191 лв.
Place of performance
Козлодуй, BG313
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00628224-2024
Reference
ac4646fa-1a97-4f01-980a-b555fdf83576
Official source
Official source

CPV codes

Description

Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на лабораторна апаратура, обособена в две позиции, както следва: ОП1 - Доставка на кондуктометър лабораторен, окомплектован със сонди за измерване на специфична електропроводимост във води с термокомпенсация Доставка на 1 бр. кондуктометър лабораторен, окомплектован с технически съвместими сонди (измервателни електроди) за специфична електропроводимост, статив (държач) за електроди, магнитна бъркалка, стъклен проточен съд за измерване на чисти води и референтни материали/стандартни разтвори. Доставеният кондуктометър лабораторен е предвиден за работа в химична лаборатория с температура на заобикаляща среда 15÷35 градуса по Целзий и относителна влажност 20÷80 процента. Нестандартни/специализирани елементи, резервни части и инструменти към доставката: 1. Кондуктометър лабораторен трябва да бъде окомплектован с: - 2 броя сонди (измервателни електроди) за специфична електропроводимост, едната сонда да е с клетъчна константа K = 1 cm-1, а другата с K = 0.1 cm-1, които да са технически съвместими за работа с доставения кондуктометър и да отговарят на изискванията, описани в т. 2.1 и т. 2.2 на Приложение 1: Техническа спецификация (таб…

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Доставка на Кондуктометър лабораторен, окомплектован със сонди за измерване на специфична електропроводимост във води с термокомпенсация
Гр.Козлодуй, BG313
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 4,733 лв.
2 Доставка на котлон лабораторен със стъкло-керамичен плот
Козлодуй, BG313
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 2,458 лв.

Award criteria

Official publications