Доставка на консумативи за принтери, копирна техника, канцеларски материали и печатни формуляри за нуждите на УМБАЛ „ЦАРИЦА ЙОАННА - ИСУЛ” ЕАД
Buyer: УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "ЦАРИЦА ЙОАННА-ИСУЛ" ЕАД
- Published
- 19 March 2024
- Submission deadline
- 18 April 2024, 23:59
- Estimated value
- 471,840 лв.
- Place of performance
- гр. София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00165021-2024
- Reference
- ab11f2c7-552c-41c4-94c5-dfb9b54be9c3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30192000Artículos de oficina
Description
Доставка на консумативи за принтери, копирна техника, канцеларски материали и печатни формуляри за нуждите на УМБАЛ „ЦАРИЦА ЙОАННА - ИСУЛ” ЕАД Общата прогнозна стойност на обществената поръчка, за трите обособени позиции е в размер на 514 357.05 лв. без ДДС. Съгласно чл. 21, ал. 6 ЗОП, тъй като прогнозната стойност по ОП № 3 е по-малка от 50 000 лв. без ДДС, същата попада в приложното поле на чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП и ще се възложи по реда на чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП – чрез директно възлагане за срок от 24 месеца . Прогнозната стойност на обществената поръчка, която ще бъде възложена с настоящата процедура е в размер на 471 840.45 лв и е определена за максималната продължителност на договора от 36 мес.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Канцеларски материали | 30192000 Artículos de oficina | 344,340 лв. |
| 2 | Тонери | 30192000 Artículos de oficina | 127,500 лв. |
Award criteria
- Price — Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия за възлагане: най-ниска цена, съгласно…
- Price — Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия за възлагане: най-ниска цена, съгласно…
Official publications
- TED · 00165021-2024 · 19 March 2024
- OJS · 56/2024 · 19 March 2024
Other tenders from УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "ЦАРИЦА ЙОАННА-ИСУЛ" ЕАД
- Доставка на медицински изделия за Клиника по УНГ болести, подлежащи на частично реимбурсиране от НЗОК
- Доставка на лекарствени продукти по Рамково споразумение № РД–11–393/12.09.2025 г. за нуждите на УМБАЛ "Царица Йоанна - ИСУЛ" ЕАД
- Извънгаранционно сервизно обслужване на медицинска апаратура на УМБАЛ "Царица Йоанна - ИСУЛ" ЕАД по две обособени позиции
- Доставка на неразрешени за употреба лекарствени продукти в Република България/лекарствени продукти, включени в списъка по чл. 266а, ал. 2…
- Доставка на неразрешени за употреба лекарствени продукти в Република България лекарствени продукти, включени в списъка по чл. 266а, ал. 2…
- Доставка на медицински изделия за Клиника по неврохирургия, подлежащи на частична реимбурсация от НЗОК
- Доставка на хигиенни материали за нуждите на УМБАЛ "Царица Йоанна-ИСУЛ" ЕАД
- Доставкa, монтаж и инсталиране на комплексно оборудване за сектор Централна стерилизация към УМБАЛ „Царица Йоанна – ИСУЛ“ ЕАД
- Доставка на шевен материал за нуждите на УМБАЛ "Царица Йоанна-ИСУЛ" ЕАД
- Доставка на медицински изделия за Клиника по хирургия, подлежащи на частично реимбурсиране от НЗОК