Доставка на комуникационно оборудване по обособени позиции.
Buyer: ГЛАВНА ДИРЕКЦИЯ "ГРАЖДАНСКА ВЪЗДУХОПЛАВАТЕЛНА АДМИНИСТРАЦИЯ"
- Published
- 2 August 2024
- Submission deadline
- 3 September 2024, 23:59
- Estimated value
- 147,600 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00467482-2024
- Reference
- 3ea57cbf-a685-43fc-ba69-304a33b89186
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32500000Equipo y material para telecomunicaciones
Description
"Доставка на комуникационно оборудване по обособени позиции, както следва: ОП 1: "Доставка на TETRA радиостанции. ОП 2: "Доставка на комплект слушалка с микрофон, позволяващ работа със свободни ръце"
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | "Доставка на TETRA радиостанции" | 32344230 Estaciones de radio | 53,600 лв. |
| 2 | "Доставка на комплект слушалка с микрофон, позволяващ работа със свободни ръце" | 32251100 Kit manos libres | 94,000 лв. |
Award criteria
- Price — Критерий за оценка на офертите по настоящата обществена поръчка е "икономически най-изгодна оферта" - "най-ниска цена", съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.
Official publications
- TED · 00467482-2024 · 2 August 2024
- OJS · 150/2024 · 2 August 2024
Other tenders from ГЛАВНА ДИРЕКЦИЯ "ГРАЖДАНСКА ВЪЗДУХОПЛАВАТЕЛНА АДМИНИСТРАЦИЯ"
- Доставка на осветителни системи
- Доставка на осветителни системи
- Изграждане на електронна система за регистрация на оператори на БЛС, провеждане на обучение и изпити на дистанционно управляващи пилоти,…
- „Доставка на специализирано спасително оборудване за екипажи на вертолети и спасителни лодки, за осигуряване на операции по търсене и…
- Доставка на комуникационно оборудване по обособени позиции.
- „Доставка на система за геолокация на мобилни устройства за наземна употреба за търсене и спасяване при авиационни произшествия в…
- "Доставка на акумулаторни инструменти за спасяване по обособени позиции"
- "Доставка на акумулаторни инструменти за спасяване по обособени позиции"
- Доставка на комуникационно оборудване по обособени позиции.
- Изграждане на електронна система за регистрация на оператори на БЛС, провеждане на обучение и изпити на дистанционно управляващи пилоти,…