Доставка на компютърна техника за Механизъм Лична помощ
Buyer: ОБЩИНА ПЕРНИК
- Published
- 3 April 2024
- Submission deadline
- 8 May 2024, 23:59
- Estimated value
- 33,833 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00196707-2024
- Reference
- bf801287-4078-43d9-bd7a-f25da2beb43c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30000000Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software
Description
Обект на настоящата обществена поръчка по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2,“ от ЗОП е „доставка на стоки“. Предмета на настоящата обществена поръчка включва доставка на компютърно оборудване и техника, в това число неговите драйвери, както и техническата и експлоатационна документация, описани подробно в техническата спецификация: Компютърна конфигурация с лицензиран софтуер (монитор с компютър); Преносим компютър; Скенер; Мултифункционално устройство; Външен хард диск; Шредер. Доставката на техниката се извършва след предварителна заявка в зависимост от потребностите на Възложителя.При получаването на всяка доставка, отговаряща на заявеното се подписва приемо-предавателен протокол между страните. Подробно описание на техниката се съдържа в приложената към документацията техническа спецификация.
Award criteria
- Price — Класирането на офертите, постъпили за участие в процедурата се извършва въз основа на икономически най – изгодната оферта, като избраният критерий е „най- ниска цена” (чл. 70, ал. 2, т.…
Official publications
- TED · 00196707-2024 · 3 April 2024
- OJS · 66/2024 · 3 April 2024