Доставка на компютърна техника по обособени позиции
Buyer: СМЕТНА ПАЛАТА
- Published
- 11 June 2024
- Submission deadline
- 15 July 2024, 23:59
- Estimated value
- 343,000 лв.
- Place of performance
- гр. София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00343392-2024
- Reference
- 9f3b4b20-9c5b-43c4-bd59-057478745642
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
Description
Настоящата обществена поръчка има за цел да обезпечи нуждите на Сметната палата от компютърна техника. В предмета на обществената поръчка са включени следните обособени позиции: 1. Обособена позиция 1 „Преносими компютри“ - 180 броя; 2. Обособена позиция 2 "Настолни компютри" - 30 броя.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Преносими компютри | 30213100 Ordenadores portátiles | 298,000 лв. |
| 2 | Настолни компютри | 30213300 Ordenadores de mesa | 45,000 лв. |
Award criteria
- Price — На оценяване ще подлежи предложената обща цена за основното количество преносими компютри (без опцията).
- Price — На оценяване ще подлежи предложената обща цена за основното количество настолни компютри (без опцията).
Official publications
- TED · 00343392-2024 · 11 June 2024
- OJS · 112/2024 · 11 June 2024