„Доставка на компютри за нуждите на Община Свищов“
Buyer: ОБЩИНА СВИЩОВ
- Published
- 12 August 2025
- Submission deadline
- 11 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 25,000 лв.
- Place of performance
- Свищов, BG321
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00528623-2025
- Reference
- cd2b5cdc-34a5-4fee-9005-5de11a1f3f29
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30230000Equipo relacionado con la informática
Description
1. Предмет на обществената поръчка: „Доставка на компютри за нуждите на Община Свищов“. 2. Описание на предмета на обществената поръчка включва: Предметът на обществената поръчка включва доставка на 25 броя нови компютри за нуждите на Община Свищов. Подробните изисквания за изпълнение са съгласно Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.
Award criteria
- Price — За настоящата обществена поръчка, критерият „най-ниска цена” представлява най-ниската обща цена в лева без ДДС предложена за изпълнение предмета на обществената поръчка, която включва всички разходи…
Official publications
- TED · 00528623-2025 · 12 August 2025
- OJS · 153/2025 · 12 August 2025