El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

„Доставка на компютри, периферни устройства, мултифункционални устройства, оборудване, учебни пособия, обзавеждане за нуждите на СУ „Сава Доброплодни” гр. Шумен по Договор № BG-RRP-1.015-1524-C01"Изграждане на STEM и ВОСКС в Средно училище "Сава Доброплодни", гр. Шумен .

Buyer: СРЕДНО УЧИЛИЩЕ "САВА ДОБРОПЛОДНИ"

Published
15 May 2025
Submission deadline
16 June 2025, 23:59
Estimated value
301,176 лв.
Place of performance
BG333
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00311909-2025
Reference
155da936-a36d-482e-a051-ff71a20b8665
Official source
Official source

CPV codes

Description

Предмет на настоящата обществена поръчка е: Доставка на компютри, периферни устройства, мултифункционални устройства, оборудване, учебни пособия, обзавеждане за нуждите на СУ „Сава Доброплодни” гр. Шумен по Договор № BG-RRP-1.015-1524-C01"Изграждане на STEM и ВОСКС в Средно училище "Сава Доброплодни", гр. Шумен по процедура за предоставяне на средства от механизма за възстановяване и устойчивост BG-RRP-1.015 „Училищна STEM среда“ за изпълнение на одобрено предложение за изпълнение на инвестиция с наименование „Център по природни науки, роботика, дизайн, изследвания и иновации“  със  7 (седем) обособени позиции: Обособена позиция № 1: „Оборудване за направление Роботика и кибер-физични системи“ Обособена позиция № 2: „Доставка на обзавеждане“ Обособена позиция № 3: „Оборудване за направление Дизайн и 3D прототипиране“ Обособена позиция № 4: „Оборудване за направление Природни науки“ Обособена позиция № 5: „ Оборудване за направление Високотехнологични оборудвани и свързани класни стаи“ Обособена позиция № 6: „Специализирано оборудване“ Обособена позиция № 7: „Компютри, таблети, мултифункционални устройства и други“ Гаранционна поддръжка на доставените артикули по време на гаранционн…

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 „Оборудване за направление Роботика и кибер-физични системи“
BG333
39162000 Equipamiento de enseñanza 32,389 лв.
2 „Доставка на обзавеждане“
BG333
39160000 Mobiliario escolar 46,508 лв.
3 "Оборудване за направление Дизайн и 3D прототипиране“
BG333
34311000 Motores (vehículos) 6,889 лв.
4 „Оборудване за направление Природни науки“
BG333
37524000 Juegos 86,628 лв.
5 „ Оборудване за направление Високотехнологични оборудвани и свързани класни стаи“
BG333
30231300 Pantallas de visualización 43,092 лв.
6 „Специализирано оборудване“
BG333
37524000 Juegos 30,366 лв.
7 „Компютри, таблети, мултифункционални устройства и други“
BG333
30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software 55,304 лв.

Award criteria

Official publications