Доставка на компютри и хардуер за нуждите на ДАНС
Buyer: Държавна агенция "Национална сигурност"
- Published
- 2 August 2024
- Submission deadline
- 2 September 2024, 23:59
- Estimated value
- 260,333 лв.
- Place of performance
- гр. София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00468068-2024
- Reference
- 27a858cd-0145-4521-a50b-69d589c868da
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30210000Máquinas procesadoras de datos (hardware)
Description
Обществена поръчка за доставка на компютри и хардуер за нуждите на ДАНС, разделена на обособени позиции, както следва: - Обособена позиция № 1 „Компютърни конфигурации“; - Обособена позиция № 2 „NTP Time server по спецификация тип 22“; - Обособена позиция № 3 „Персонални компютри“; - Обособена позиция № 4 „Лаптопи“; - Обособена позиция № 5 „Компютърна работна станция тип 22“; - Обособена позиция № 6 „Настолен компютър (бизнес клас)“; - Обособена позиция № 7 „Сървър“.
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Компютърни конфигурации | 30211400 Configuraciones informáticas | 57,000 лв. |
| 2 | NTP Time server по спецификация тип 22 | 48820000 Servidores | 2,667 лв. |
| 3 | Персонални компютри | 30213000 Ordenadores personales | 45,833 лв. |
| 4 | Лаптопи | 30213000 Ordenadores personales | 21,500 лв. |
| 5 | Компютърна работна станция тип 22 | 30214000 Puestos de trabajo | 16,667 лв. |
| 6 | Настолен компютър (бизнес клас) | 30213300 Ordenadores de mesa | 66,667 лв. |
| 7 | Сървър | 48820000 Servidores | 50,000 лв. |
Award criteria
- Price — Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия за възлагане „най-ниска цена” по чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Оценяването и класирането на офертите ще се извършва по най-ниска…
Official publications
- TED · 00468068-2024 · 2 August 2024
- OJS · 150/2024 · 2 August 2024
Other tenders from Държавна агенция "Национална сигурност"
- Доставка на компютри и хардуер за нуждите на ДАНС
- Доставка на резервни части и консумативи за компютри, хардуерно оборудване, комуникационно-информационна, специална и друга техника за…
- „Доставка на електрическа енергия – средно и ниско напрежение и избор на координатор на балансираща група за нуждите на Държавна агенция…
- Доставка на нови тонер касети, глави и фотокондуктори за принтерна и копирна техника – по спецификация
- Доставка на външни (периферни) устройства за компютри и хардуерно оборудване за нуждите на ДАНС
- Доставка на външни (периферни) устройства за компютри и хардуерно оборудване за нуждите на ДАНС
- Доставка на техника за комуникационни и информационни системи за нуждите на ДАНС
- Доставка на резервни части и консумативи за компютри, хардуерно оборудване, комуникационно-информационна, специална и друга техника за…
- Доставка на техника за комуникационни и информационни системи за нуждите на ДАНС
- Доставка на техника, материали и оборудване за развитие, експлоатация и поддръжка на СФС, за контрол на достъп, алармени системи и за…