„Доставка на клеми за снаждане на контактен проводник“
Buyer: НАЦИОНАЛНА КОМПАНИЯ "ЖЕЛЕЗОПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА" ДП
- Published
- 28 May 2024
- Submission deadline
- 1 July 2024, 23:59
- Estimated value
- 66,063 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00312794-2024
- Reference
- 3f19e4da-a15c-44ce-acce-43753783dede
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31224500Terminales
Description
Обхватът на обществената поръчка включва доставка на 250 броя клеми за снаждане на контактен проводник със сечение 100 mm², необходими за извършване на работите по привеждане на контактна система 25 kV, 50 Hz, в пълна изправност след възникване на повреди, неизправности и аварии вследствие на скъсване на анкерирани контактни проводници, както и за попълване на липсите в материално-техническото осигуряване (аварийни резерви от материални запаси) на експлоатационните звена, с цел запазване на изискваното ниво на сигурност, надеждност и годност на железопътната електрозахранваща система. Предвидените за доставка клеми за снаждане на контактен проводник, предмет на настоящата обществена поръчка, са предназначени за обезпечаване на експлоатационната и ремонтна дейност на регионалните предприятия към поделение „Електроразпределение“ и са разпределени, както следва: РП ЕНЕРГОСЕКЦИЯ СОФИЯ Клема за снаждане на контактен проводник със сечение 100 mm² - 100 бр. РП ЕНЕРГОСЕКЦИЯ ПЛОВДИВ Клема за снаждане на контактен проводник със сечение 100 mm² - 60 бр. РП ЕНЕРГОСЕКЦИЯ ГОРНА ОРЯХОВИЦА Клема за снаждане на контактен проводник със сечение 100 mm² - 90 бр. ОБЩО ЗА ПОДЕЛЕНИЕ „ЕЛЕКТРОРАЗПРЕДЕЛЕН…
Award criteria
- Price — Крайното класиране ще се извърши във възходящ ред, т.е. офертата с най-ниска цена се класира на първо място и т.н.
Official publications
- TED · 00312794-2024 · 28 May 2024
- OJS · 102/2024 · 28 May 2024
Other tenders from НАЦИОНАЛНА КОМПАНИЯ "ЖЕЛЕЗОПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА" ДП
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Хигиенизиране, поддържане и почистване на открити и закрити площи, стопанисвани от поделенията на ДП НКЖИ“
- „Застраховка Трудова злополука“
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Модернизация на жп гара Искър от км 7+700 до км 10+050 и довършителни дейности по модернизацията на железопътен участък Искър – Елин Пелин…
- Консултантска услуга по контрол, управление, оценка на съответствие, строителен надзор и изготвяне на технически паспорти за железопътен…
- Оценка на съответствието, упражняване на строителен надзор и управление на договори по проект „Развитие на железопътен възел Пловдив“
- „Извършване на спасително археологическо проучване на обекти, регистрирани при предварително археологическо издирване в трасето на…