„Доставка на класически хардуерни криптиращи устройства (енкриптори) за нуждите на трасе за квантова комуникация при Институт по роботика – БАН по проект № BG-RRP-2.007-0001”
Buyer: ИНСТИТУТ ПО РОБОТИКА
- Published
- 3 April 2024
- Submission deadline
- 8 May 2024, 23:59
- Estimated value
- 104,300 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00195946-2024
- Reference
- f6251fba-9002-4370-bc46-fe3aee5a91ab
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30000000Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка и конфигурация на 2 броя класически хардуерни криптиращи устройства (енкриптори) към трасе с дължина до 5 км, оборудвано с три броя платформи и два междинни енкриптора, както и интегрирането му в наземната комуникационна мрежа на телекомуникационен оператор за осъществяване на квантова комуникация в съответствие с указанията на Европейската комисия по проект № BG-RRP-2.007-0001”. В рамките на предложения гаранционен срок, който е поне 24 месеца се включва обновяване на системния софтуер и софтуера за управление, както и изпълнение на други ангажименти, включени в обхвата на Гаранцията.
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, определена въз основа на критерии за възлагане по чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП - най-ниска цена. Оценяването и…
Official publications
- TED · 00195946-2024 · 3 April 2024
- OJS · 66/2024 · 3 April 2024