El Vínculo El Vínculo.
Open European Union SuppliesEU-funded

“ДОСТАВКА НА ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ ЗА НУЖДИТЕ НА ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ, ДОМАШЕН СОЦИАЛЕН ПАТРОНАЖ, ПРОЕКТ „ТОПЪЛ ОБЯД“ И ЦНСТ- та НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА БОЙНИЦА ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ“

Buyer: ОБЩИНА БОЙНИЦА

This notice is the TED (EU Official Journal) copy of a national announcement.

Published
28 August 2026
Submission deadline
28 September 2026, 23:59
Estimated value
€440,000
Place of performance
с. Бойница, с. Расброво, с. Бориловец, територията на община Бойница, BG311
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00595959-2026
Reference
6cd65009-c0a4-42b0-8a5e-2c13dafaa96c
Official source
Official source

CPV codes

Description

Предмет на настоящата обществена поръчка е:  “ДОСТАВКА НА ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ ЗА НУЖДИТЕ НА ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ, ДОМАШЕН СОЦИАЛЕН ПАТРОНАЖ,  ПРОЕКТ „ТОПЪЛ ОБЯД“ И ЦНСТ- та НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА БОЙНИЦА ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ“ Обект на настоящата обществена поръчка е доставка. Продуктите предмет на обществената поръчка са описани подробно в Техническата спецификация, Техническото предложение и ценовото предложение към настоящата документация. Описаните количества продукти са прогнозни и не ангажират Възложителя с цялостното им усвояване при сключване на договор. Прогнозните количества хранителни продукти е за период от 24 /двадесет и четири/ месеца/. Обхвата на поръчката включва : Доставка на хранителни продукти за удовлетворяване нуждите от здравословна и качествена храна за потребителите на: ЦНСТ с. Бойница , ул. „Г. Димитров“ № 6, ЦНСТ с. Бойница , ул. „Г. Димитров“ № 5, ЦНСТ №1 с. Бориловец , общ. Бойница, ЦНСТ -2 с. Бориловец, общ. Бойница, ЦНСТ с. Бойница , ул. „Палма“  № 2, Домашен социален патронаж с. Бойница, ул. „Г. Димитров“ № 4, Домашен социален патронаж с. Раброво, ул. „Пета“ № 17, ДГ „Йонка Маркова“ , с. Бойница, ул. „Г. Димитров“ № 17, Проект „Топъл обяд“ –  в ДСП с. Бо…

Lots (5)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Обособена позиция №1: „Месо, месни продукти и риба“
BG311
15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos €120,000
2 Обособена позиция №2: „Мляко и млечни продукти“
BG311
15500000 Productos lácteos €50,000
3 Обособена позиция №3: „Варива, подправки и други хранителни продукти“
BG311
15800000 Productos alimenticios diversos €50,000
4 Обособена позиция №4: „Консерви, плодове, зеленчуци и ядки“
BG311
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos €115,000
5 Обособена позиция №5: „Хляб и хлебни изделия“
BG311
15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos €105,000

Award criteria

Official publications