„Доставка на хранителни продукти“ по обособени позиции
Buyer: ОБЩИНА КАЗАНЛЪК
- Published
- 7 April 2025
- Submission deadline
- 7 May 2025, 23:59
- Estimated value
- 5,193,100 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00224104-2025
- Reference
- a3a6ac36-2529-498e-a7c3-3dbf83cacd7a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Предмет на обществената поръчка е определяне на изпълнител за възлагане на обществена поръчка с предмет: „Доставка на хранителни продукти“ по обособени позиции: Обособена позиция 1: „Доставка на хранителни продукти - месо, месни продукти и риба за нуждите на Общинско предприятие „Кухня-майка, в т.ч. дейност Детска млечна кухня“ Обособена позиция 2: „Доставка на хранителни продукти – мляко, млечни продукти и яйца за нуждите на Общинско предприятие „Кухня-майка, в т.ч. дейност Детска млечна кухня“ Обособена позиция 3: „Доставка на хранителни продукти – плодове и зеленчуци за нуждите на Общинско предприятие „Кухня-майка, в т.ч. дейност Детска млечна кухня“ Обособена позиция 4: „Доставка на хранителни продукти – плодови и зеленчукови консерви, подправки и други храни за нуждите на Общинско предприятие „Кухня-майка, в т.ч. дейност Детска млечна кухня“ Обособена позиция 5: „Доставка на хранителни продукти - месо, месни продукти и риба за нуждите на Домашен социален патронаж“ Обособена позиция 6: „Доставка на хранителни продукти – мляко, млечни продукти и яйца за нуждите на Домашен социален патронаж“. Обособена позиция 7: „Доставка на хранителни продукти – плодове и зеленчуци за нуждите …
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Доставка на хранителни продукти - месо, месни продукти и риба за нуждите на Общинско предприятие „Кухня-майка, в т.ч. дейност Детска млечна кухня“ | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | 850,000 лв. |
| 2 | „Доставка на хранителни продукти – мляко, млечни продукти и яйца за нуждите на Общинско предприятие „Кухня-майка, в т.ч. дейност Детска млечна кухня“ | 15500000 Productos lácteos | 1,100,000 лв. |
| 3 | „Доставка на хранителни продукти – плодове и зеленчуци за нуждите на Общинско предприятие „Кухня-майка, в т.ч. дейност Детска млечна кухня“ | 15800000 Productos alimenticios diversos | 920,000 лв. |
| 4 | „Доставка на хранителни продукти – плодови и зеленчукови консерви, подправки и други храни за нуждите на Общинско предприятие „Кухня-майка, в т.ч. дейност Детска млечна кухня“ | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | 410,000 лв. |
| 5 | „Доставка на хранителни продукти - месо, месни продукти и риба за нуждите на Домашен социален патронаж“ | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | 400,000 лв. |
| 6 | „Доставка на хранителни продукти – мляко, млечни продукти и яйца за нуждите на Домашен социален патронаж“ | 15500000 Productos lácteos | 180,000 лв. |
| 7 | „Доставка на хранителни продукти – плодове и зеленчуци за нуждите на Домашен социален патронаж“ | 15800000 Productos alimenticios diversos | 749,300 лв. |
| 8 | „Доставка на хранителни продукти – плодови и зеленчукови консерви, подправки и други храни за нуждите на на Домашен социален патронаж“ | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | 583,800 лв. |
Award criteria
- Quality — Технически показател (ТП) – включващ управление на качеството - критични точки и рискове, които могат да възникнат по време на изпълнение на обществената поръчка, максимална възможна оценка 50…
- Quality — Участникът/ците получават брой точки, съгласно посочената таблица – максимум 20 точки. Предложеният най-кратък срок на доставка на хранителни продукти до обекта да не е по-кратък от 24 часа и не…
- Price — Възложителят определя следните тежестни коефициенти за отделните групи продукти включени в състава на отделните обособени позиции: - за група К1 - 60%; - за група К2 - 30%; - за група К3 - 10%.
Official publications
- TED · 00224104-2025 · 7 April 2025
- OJS · 68/2025 · 7 April 2025