Доставка на хранителни продукти по обособени позиции
Buyer: ОБЩИНА БОЛЯРОВО
- Published
- 29 April 2025
- Submission deadline
- 27 May 2025, 23:59
- Estimated value
- 1,418,400 лв.
- Place of performance
- BG343
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00276751-2025
- Reference
- 5c333783-7445-4963-b8f1-56255f47a187
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
- 15114000Despojos
- 15115100Cordero
- 15111200Carne de ternera
- 15112100Aves de corral frescas
- 15113000Carne de cerdo
- 15119100Carne de conejo
- 15211000Filetes de pescado
Description
Предмет на процедурата е определяне на изпълнител на обществена поръчка с предмет ,,Доставка на хранителни продукти” за нуждите на специализираните заведения на територията на община Болярово – Дом за възрастни хора с умствена изостаналост (ДВХУИ) в с. Малко Шарково, Защитено жилище за възрастни хора с умствена изостаналост (ЗЖВХУИ) в с. Малко Шарково, Дом за стари хора в с. Воден, Защитено жилище за възрастни хора с умствена изостаналост (ЗЖВХУИ) в гр. Болярово, Защитено жилище за възрастни хора с физически увреждания (ЗЖВХФУ) в гр. Болярово, Домашен социален патронаж (в т.ч. Топъл обяд) в гр. Болярово, ЦДГ „Здравец”, ЦДГ – филиал в ц. Стефан Караджово, ЦДГ- филиал в с. Боден, Училищен стол в гр. Болярово, ЦНСТ за възрастни хора с увреждания в с. Мамарчево, ЦНСТ за възрастни хора с деменция в с. Мамарчево, съгласно Списък с местата за изпълнение на предмета на поръчката територията на Община Болярово, посочен в Техническата спецификация към настоящите указания в т. 1.4. Артикулите, необходими за специализираните заведения на територията на община Болярово за период от 48 месеца , са както следва: Обособена позиция 1: Доставка на хляб и хлебни изделия 1. Хляб „Добруджа“ 700гр., н…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Доставка на хляб и хлебни изделия | 15612500 Productos de panadería | 234,000 лв. |
| 2 | Доставка на месо и месни изделия | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | 696,000 лв. |
| 3 | Доставка на мляко и млечни продукти | 15500000 Productos lácteos | 488,400 лв. |
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта. Критерият за възлагане съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП е „най-ниска цена”. Възложителят ще определи…
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта. Критерият за възлагане съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП е „най-ниска цена”. Възложителят ще определи…
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта. Критерият за възлагане съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП е „най-ниска цена”. Възложителят ще определи…
Official publications
- TED · 00276751-2025 · 29 April 2025
- OJS · 83/2025 · 29 April 2025