„Дoставка на хранителни продукти”
Buyer: ОБЩИНА ПАЗАРДЖИК
- Published
- 4 September 2024
- Submission deadline
- 2 October 2024, 23:59
- Estimated value
- 4,524,590 лв.
- Place of performance
- BG423
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00530125-2024
- Reference
- ad31c2e4-dd3a-4b4a-b9ae-c0a34fe25db2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Предмет на процедурата е определяне на изпълнител на обществена поръчка с предмет ,,Доставка на хранителни продукти” за нуждите на детските заведения и заведенията за социални услуги /ЦДГ и ОДЗ/ на територията на община Пазарджик, съгласно ,,Списък на детските и социални заведения на територията на Община Пазарджик”, посочен в Техническата спецификация към настоящите указания. При възникване на необходимост ,,Списък на детските и социални заведения на територията на Община Пазарджик“ към Техническата спецификация може да бъде променян. Възложителят си запазва правото на „опция” поради непредвидени обстоятелства да включва нови обекти или изключва вече съществуващите в срока на действие на договора за настоящата обществена поръчка, при условия подробно описани в проекта на договор. Хранителните продукти, необходими за детските заведения и заведенията за социални услуги на територията на община Пазарджик са подробно изброени в Техническата спецификация към настоящите указания. Посочените в Техническата спецификация количества са ориентировъчни и зависят от различни фактори като брой на домуващите в социалните заведения, потребителите на социалните услуги, брой на децата в детските з…
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Хляб и хлебни изделия” | 15811000 Productos a base de pan | 425,906 лв. |
| 2 | „Месо, яйца, месни и рибни продукти“ | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | 1,216,014 лв. |
| 3 | „Мляко и млечни продукти” | 15500000 Productos lácteos | 1,175,544 лв. |
| 4 | „Зеленчуци и плодове – пресни” | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | 559,384 лв. |
| 5 | „Зеленчуци и плодове – консервирани” | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | 712,813 лв. |
| 6 | „Други хранителни продукти” | 15800000 Productos alimenticios diversos | 434,929 лв. |
Award criteria
- Price — Критерият за възлагане е „най-ниска цена”, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Комисията класира участниците по степента на съответствие на офертите с предварително обявените от възложителя…
- Price — Критерият за възлагане е „най-ниска цена”, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Комисията класира участниците по степента на съответствие на офертите с предварително обявените от възложителя…
- Price — Критерият за възлагане е „най-ниска цена”, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Комисията класира участниците по степента на съответствие на офертите с предварително обявените от възложителя…
- Price — Критерият за възлагане е „най-ниска цена”, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Комисията класира участниците по степента на съответствие на офертите с предварително обявените от възложителя…
- Price — Критерият за възлагане е „най-ниска цена”, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Комисията класира участниците по степента на съответствие на офертите с предварително обявените от възложителя…
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта. Критерият за възлагане е „най-ниска цена”, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Комисията класира участниците по…
Official publications
- TED · 00530125-2024 · 4 September 2024
- OJS · 172/2024 · 4 September 2024