„Дoставка на хранителни продукти”
Buyer: ОБЩИНА ПАЗАРДЖИК
- Published
- 25 June 2024
- Submission deadline
- 22 July 2024, 23:59
- Estimated value
- 10,502,159 лв.
- Place of performance
- Пазарджик, BG423
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00374758-2024
- Reference
- f73732d6-a9b5-4e24-bbc2-02ef04b5a725
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Предмет на процедурата е определяне на изпълнител на обществена поръчка с предмет ,,Доставка на хранителни продукти” за нуждите на детските заведения и заведенията за социални услуги /ЦДГ и ОДЗ/ на територията на община Пазарджик, съгласно ,,Списък на детските и социални заведения на територията на Община Пазарджик” /Приложение № 1/ към настоящите указания. При възникване на необходимост ,,Списък на детските и социални заведения на територията на Община Пазарджик“ /Приложение № 1/, може да бъде променян. Възложителят си запазва правото поради непредвидени обстоятелства да включва нови обекти или изключва вече съществуващите. Артикулите необходими за детските заведения и заведенията за социални услуги на територията на община Пазарджик са подробно изброени в ,,Списък на хранителните продукти” /Приложение № 2/ към настоящите указания. Посочените в Приложение № 2 количества са ориентировъчни и зависят от различни фактори като брой на домуващите в социалните заведения, потребителите на социалните услуги, брой на децата в детските заведения, брой на функциониращите детски заведения, меню, сезона, промяна в нормативната уредба, предписания на държавни контролни органи и т.н и не задължа…
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Хляб и хлебни изделия” | 15811000 Productos a base de pan | 355,388 лв. |
| 2 | „Месо и месни продукти” | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | 1,070,081 лв. |
| 3 | "Мляко и млечни продукти” | 15500000 Productos lácteos | 2,751,115 лв. |
| 4 | "Зеленчуци и плодове – пресни” | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | 1,252,434 лв. |
| 5 | „Зеленчуци и плодове – консервирани” | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | 3,629,297 лв. |
| 6 | „Други хранителни продукти” | 15800000 Productos alimenticios diversos | 1,443,844 лв. |
Award criteria
- Price — Участникът попълва Ценово предложение (Образец № 2) по образец за обособената позиция, за която участва в съответствие с изискванията на възложителя, обща крайна цена за изпълнение и предлаганите…
- Price — Участникът попълва Ценово предложение (Образец № 2) по образец за обособената позиция, за която участва в съответствие с изискванията на възложителя, обща крайна цена за изпълнение и предлаганите…
- Price — Участникът попълва Ценово предложение (Образец № 2) по образец за обособената позиция, за която участва в съответствие с изискванията на възложителя, обща крайна цена за изпълнение и предлаганите…
- Price — Участникът попълва Ценово предложение (Образец № 2) по образец за обособената позиция, за която участва в съответствие с изискванията на възложителя, обща крайна цена за изпълнение и предлаганите…
- Price — Участникът попълва Ценово предложение (Образец № 2) по образец за обособената позиция, за която участва в съответствие с изискванията на възложителя, обща крайна цена за изпълнение и предлаганите…
- Price — Участникът попълва Ценово предложение (Образец № 2) по образец за обособената позиция, за която участва в съответствие с изискванията на възложителя, обща крайна цена за изпълнение и предлаганите…
Official publications
- TED · 00374758-2024 · 25 June 2024
- OJS · 122/2024 · 25 June 2024