„Доставка на химикали, сертифицирани референтни материали, референтни материали, тестове и други“
Buyer: ИЗПЪЛНИТЕЛНА АГЕНЦИЯ ПО ОКОЛНА СРЕДА
- Published
- 18 June 2025
- Submission deadline
- 28 July 2025, 23:59
- Estimated value
- 1,667,700 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00392282-2025
- Reference
- b1156c06-6ee3-40bd-bbd3-082316ff17b9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696300Reactivos químicos
- 33696300Reactivos químicos
Description
С планираната обществена поръчка се цели е в рамките на 24 месеца да бъдат осигурени необходимите продукти за извършване на измервания/изпитвания на проби/извадки от компонентите на околната среда, във връзка с изпълнение на ангажиментите по утвърдените мониторингови програми и годишни програми за осъществяване на контрол, подадени сигнали за замърсяване на компонентите на околната среда, като и допълнителни възлагания от страна на РИОСВ, БД, МОСВ, други държавни институции и неправителствени организации. Посочените количества в техническата спецификация са индикативни и не следва да се приемат за крайни, предвид обстоятелството че планирането на доставките е на база предходни мониторингови програми, като е съобразено с броя на пунктовете за мониторинг и вида на заявените за изследване характеристики. В рамките на настоящите програми за систематично наблюдение на повърхностни и подземни води се наблюдава тенденция на увеличаване на броя на изследваните характеристики (предимно специфични и приоритетни вещества) във все по-голям брой пунктове и увеличаваща се честота на пробовземане, като се очаква тази тенденция да се запази. Именно поради тези причини заявените количества са индик…
Lots (14)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Сертифицирани референтни материали и референтни материали за електропроводимост | 33696300 Reactivos químicos | 90,000 лв. |
| 2 | Тестове, съвместими с апарат Nova 60 | 33696300 Reactivos químicos | 140,000 лв. |
| 3 | Тестове, съвместими със спектрофотометър DR 3900 | 33696300 Reactivos químicos | 90,000 лв. |
| 4 | Разтворители за обща употреба, разтворители и химикали за газова и течна хроматография | 33696300 Reactivos químicos | 115,000 лв. |
| 5 | Киселини, основи и соли | 33696300 Reactivos químicos | 170,000 лв. |
| 6 | Химикали със специфична чистота | 33696300 Reactivos químicos | 120,000 лв. |
| 7 | Реагенти, реактиви и индикатори | 33696300 Reactivos químicos | 66,000 лв. |
| 8 | Продукти за PCR анализ | 33696300 Reactivos químicos | 55,000 лв. |
| 9 | Сертифицирани референтни материали и референтни материали за ICP и ААS | 33696300 Reactivos químicos | 100,000 лв. |
| 10 | Сертифицирани референтни материали и референтни материали за органични замърсители | 33696300 Reactivos químicos | 362,000 лв. |
| 11 | Сертифицирани референтни материали за седименти и утайки | 33696300 Reactivos químicos | 65,000 лв. |
| 12 | Сертифицирани референтни материали и референтни материали за определяне на характеристики във води | 33696300 Reactivos químicos | 108,700 лв. |
| 13 | Сертифицирани референтни материали и референтни материали за определяне на характеристики в почви и растителни продукти | 33696300 Reactivos químicos | 110,000 лв. |
| 14 | Акцизни продукти | 33696300 Reactivos químicos | 76,000 лв. |
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта”. Икономически най-изгодната оферта се определя по критерий за възлагане “най-ниска цена” по чл. 70, ал. 2, т. 1 от…
Official publications
- TED · 00392282-2025 · 18 June 2025
- OJS · 115/2025 · 18 June 2025
Other tenders from ИЗПЪЛНИТЕЛНА АГЕНЦИЯ ПО ОКОЛНА СРЕДА
- Сервизно обслужване на апаратура, използвана за контрол на качеството на въздуха и доставка на резервни части и консумативи
- Сервизно обслужване на апаратура, използвана за контрол на качеството на въздуха и доставка на резервни части и консумативи
- Осигуряване на услуги по цялостно техническо и сервизно обслужване - ремонтни дейности, обслужване, доставка и монтаж на резервни части,…
- Доставка на консумативи, резервни части и сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектрометри модел Analytik Jena ContrAA300 и модел…
- Доставка на консумативи и резервни части, и сервизно обслужване на живачни анализатори
- Доставка на калибровъчни и работни газове за лабораториите на ИАОС
- Доставка на консумативи, сервизно обслужване и резервни части за Thermo Scientific газови и течни хроматографи
- Осигуряване на услуги по цялостно техническо и сервизно обслужване - ремонтни дейности, обслужване, доставка и монтаж на резервни части,…
- Доставка на електроди и консумативи за pH – метри, оксиметри, апарати за електропроводимост (лабораторни и преносими) и автоматични…
- „Доставка на консумативи и резервни части и сервизно обслужване на течен хроматограф на фирма SCIEX”