Доставка на хигиенни консумативи
Buyer: Специализирана болница за активно лечение по акушерство и гинекология - Майчин дом ЕАД
- Published
- 16 April 2025
- Submission deadline
- 15 May 2025, 23:59
- Estimated value
- 395,000 лв.
- Place of performance
- гр. София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00247029-2025
- Reference
- 3333de3b-9a1e-4ca1-9954-3002da8d4066
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39830000Productos de limpieza
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка включва периодични доставки на хигиенни консумативи за нуждите на “СБАЛАГ - Майчин дом” ЕАД, за срок от 24 месеца, по 7 обособени позиции, разпределени в групи и номенклатури, подробно описани в приложените технически спецификации.
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Хигиенни консумативи, включени в списъка на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от Закона за обществените поръчки. | 39830000 Productos de limpieza | 350,000 лв. |
| 2 | Козметика за новородени | 39830000 Productos de limpieza | 23,000 лв. |
| 3 | Пособия за почистване | 39830000 Productos de limpieza | 9,000 лв. |
| 4 | Материали за почистване | 39830000 Productos de limpieza | 900 лв. |
| 5 | Морска сол | 39830000 Productos de limpieza | 500 лв. |
| 6 | Ножчета за бръснене | 39830000 Productos de limpieza | 600 лв. |
| 7 | Сакодържатели | 39830000 Productos de limpieza | 11,000 лв. |
Award criteria
- Price — Оценяването по този показател се извършва в съотношение към най-ниската предложена цена за съответната обособена позиция по следната формула: П1 = 70 х Cmin/Cn, където: Cmin – предложена най-ниска…
- Quality — Оценяването по този показател се извършва въз основа на направената експертна оценка на база съпоставка и анализ на информацията, предоставена от участниците и наличните мостри за качествата на…
Official publications
- TED · 00247029-2025 · 16 April 2025
- OJS · 75/2025 · 16 April 2025
Other tenders from Специализирана болница за активно лечение по акушерство и гинекология - Майчин дом ЕАД
- Изпиране, дезинфекция, сушене и гладене на болнично бельо и работно облекло
- Доставка на хирургичен шевен материал
- Доставка на реактиви и консумативи за Клинична лаборатория
- Доставка на китове, реактиви и консумативи за лаборатория по медицинска генетика
- Доставка на адаптирани млека за новородени деца
- Доставка на тест серуми и реагенти за лаборатория по трансфузионна хематология
- Доставка на дезинфектанти и консумативи за стерилизация
- Доставка на лекарствени продукти
- Доставка на хигиенни консумативи
- Доставка на реактиви и консумативи за Клинична лаборатория