Доставка на хидравлични инструменти, аксесоари и консумативи
Buyer: МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН-ВАРНА
- Published
- 21 July 2025
- Submission deadline
- 1 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 765,000 лв.
- Place of performance
- Варна, BG331
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00473179-2025
- Reference
- 9e2cdce7-cd42-4684-9965-9496478e0744
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42636100Prensas hidráulicas
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е сключване на договор за доставка посредством отделни заявки на професионални хидравлични инструменти и консумативи за монтаж на пресова арматура за алуминиево-стоманени, стоманени неизолирани проводници, както и медни и алуминиеви кабели и проводници, при полеви условия на площадкови и/или линейни обекти, за нуждите на ремонтни и оперативно-ремонтни групи, обслужващи електрически подстанции и електропроводи за високо напрежение, собственост на ЕСО ЕАД. Срокът на изпълнение на договора е 38 (тридесет и осем) месеца, считано от датата на влизането му в сила. Поръчки за доставки по договора могат да бъдат изпращани през първите 36 месеца от влизането му в сила.
Award criteria
- Price — Поръчката се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта по критерий за възлагане "най-ниска" цена, съгласно чл. 70, ал. 2, т.1 от ЗОП.
Official publications
- TED · 00473179-2025 · 21 July 2025
- OJS · 137/2025 · 21 July 2025
Other tenders from МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН-ВАРНА
- Техническо обслужване и ремонт на пожароизвестителни системи, пожарогасителни инсталации, пожарни кранове и пожарни хидранти в обекти на…
- Ремонт санитарни и битови помещения в п/ст „Добруджа“, п/ст „ТЕЦ Варна“ и помещения в сграда на ремонтна група електропроводи в гр. Провадия
- Доставка на армировъчна стомана, заварени мрежи и тел на територията на управление МЕР Варна
- Доставка на инертни материали на територията на управление МЕР Варна
- Доставка на бетонови смеси на територията на управление МЕР Варна
- Абонаментен технически сервиз на комплексни охранителни системи в п/ст „Добрич“
- Ремонт сграда ТДУ Изток в п/ст „Варна Север
- Изграждане на фундаменти за прекъсвачи и вентилни отводи, саниране на масички за съоръжения 110 kV и изграждане на нов кабелен колектор в…
- Доставка на хидравлични инструменти, аксесоари и консумативи
- Доставка на релейни шкафове за полета 110 kV в п/ст „Варна север“