„Доставка на хербициди за структурните звена на ДП НКЖИ“
Buyer: НАЦИОНАЛНА КОМПАНИЯ "ЖЕЛЕЗОПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА" ДП
- Published
- 1 October 2024
- Submission deadline
- 31 October 2024, 23:59
- Estimated value
- 1,137,815 лв.
- Place of performance
- гр. София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00587735-2024
- Reference
- 099afa40-7f7e-4a0d-a648-99f4e290fba6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24453000Herbicidas
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е „Доставка на хербициди за нуждите на структурните звена на ДП НКЖИ“. Обхватът на обществената поръчка ще включва доставка на 77 140 литра хербицид, необходим за нуждите на структурните звена на ДП НКЖИ, както следва: доставка на 10 500 л. хербицид за нуждите на поделение „Електроразпределение“; доставка на 57 190 л. хербицид за нуждите на поделение „Железен път и съоръжения“; доставка на 2 550 л. хербицид за нуждите на поделение „Сигнализация и телекомуникации“; доставка на 6 900 л. хербицид за нуждите на поделение „УДВК“. Поръчката се възлага и ще се проведе при условията на чл. 104, ал. 2 от ЗОП, във връзка с чл. 61 от ППЗОП. Пълното описание на изискванията на възложителя е посочено в Техническата спецификация, Приложение № 1 от документацията за обществената поръчка.
Award criteria
- Price — Съгласно обявления критерий за определяне на икономически най-изгодна оферта "най-ниска цена", офертите ще бъдат оценени във възходящ ред, т.е. офертата с предложена най-ниска цена се класира на…
Official publications
- TED · 00587735-2024 · 1 October 2024
- OJS · 191/2024 · 1 October 2024
Other tenders from НАЦИОНАЛНА КОМПАНИЯ "ЖЕЛЕЗОПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА" ДП
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Хигиенизиране, поддържане и почистване на открити и закрити площи, стопанисвани от поделенията на ДП НКЖИ“
- „Застраховка Трудова злополука“
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Модернизация на жп гара Искър от км 7+700 до км 10+050 и довършителни дейности по модернизацията на железопътен участък Искър – Елин Пелин…
- Консултантска услуга по контрол, управление, оценка на съответствие, строителен надзор и изготвяне на технически паспорти за железопътен…
- Оценка на съответствието, упражняване на строителен надзор и управление на договори по проект „Развитие на железопътен възел Пловдив“
- „Извършване на спасително археологическо проучване на обекти, регистрирани при предварително археологическо издирване в трасето на…