"Доставка на хартиени артикули с обособени позиции"
Buyer: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ ЕАД
- Published
- 14 November 2024
- Submission deadline
- 19 December 2024, 23:59
- Estimated value
- 340,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00695464-2024
- Reference
- ffee742c-3639-4c60-a775-5bb8a1e59284
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30197640Papel autocopia u otros papeles para copiar
Description
Предметът на обществената поръчка е „Доставка на хартиени артикули с обособени позиции“. Обособена позиция № 1: „Доставка на хартия за копирни нужди“, чрез която се цели доставка на различни видове хартия за копирни нужди, за срок от 12 (дванадесет) месеца, както следва: 1. Стандартен клас бяла хартия за копирни машини, лазерни и мастиленоструйни принтери, формат А4, 80 g/m2 - индикативно количество: 38 700 бр. пакета; 2. Стандартен клас бяла хартия за копирни машини, лазерни и мастиленоструйни принтери, формат А5, 80 g/m2 - индикативно количество: 3 225 бр. пакета; 3. Стандартен клас бяла хартия за копирни машини, лазерни и мастиленоструйни принтери, формат А3, 80 g/m2 - индикативно количество: 3 бр. пакета; 4. Хартия копирна, цветна, формат А4, 80 g/m2 - индикативно количество: 18 бр. пакета; 5. Картон копирен, цветен, формат А4, 160 g/m2 - индикативно количество: 5 бр. пакета. Обособена позиция № 2: „Доставка на други хартиени артикули“; Обособена позиция № 3: „Доставка на хартия с фабрично нанесен лепилен слой за производството на пощенски марки“, чрез която се цели доставка на посочения вид хартия, за срок от 12 (дванадесет) месеца. Прогнозното количество е до 3 000 (три хиляд…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Обособена позиция № 1: „Доставка на хартия за копирни нужди“ | 30197640 Papel autocopia u otros papeles para copiar | 270,000 лв. |
| 2 | Обособена позиция № 3: "Доставка на хартия с фабрично нанесен лепилен слой за производство на пощенски марки" | 30197640 Papel autocopia u otros papeles para copiar | 70,000 лв. |
Award criteria
- Price — Настоящата обособена позиция се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта, при критерий за възлагане „най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП, като на оценка подлежи…
- Price — Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта, при критерий за възлагане „най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП, като на оценка подлежи…
Official publications
- TED · 00695464-2024 · 14 November 2024
- OJS · 222/2024 · 14 November 2024